Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.945
Поени од реакции
5.137
Фала Кесие за одличните игри и твојот професионализам ти беше моторот и главна движечка сила во ростерот во последниве три сезони.Секоја ти чест мајсторе (y)
P.S. Одма штом ќе заврши утакмицава да му се даде на Леао да потпише продолжување на договорот без оглед какви услови бара.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.203
Поени од реакции
5.129
Ај позз :cool::cool:

Леао 3 асистенции. Играч на сеозната.

Или сме толку јаки па Сасуоло не знае каде се наоѓа или ни попуштаат. :P:D
Ене според интерашине Сасуоло се тргале од топка и не играле за чест, значи сигурно ни пуштаат

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.219
Поени од реакции
40.676
Ене според интерашине Сасуоло се тргале од топка и не играле за чест, значи сигурно ни пуштаат

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
И Верона, Лацио и Фиорентина се тргаа од топката и ни поклонуваа. :D
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.945
Поени од реакции
5.137
20220522_190442.jpg
Искуство,инспирација и мотивација за овој млад тим.
Благодарам Жиру ти беше токму тоа што му беше потребно на овој млад ростер.
Ти штотуку влезе во легендите мајсторе (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom