Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.400
Поени од реакции
4.366
Rade go ostavi na kraj, a go vadi Balo koj se upravi. Ajde Tomori imase karton ali glupi izmeni..najslaba utakmica sezonava. Porto ne izdominira i dobro izleze samo da e 1-0.

So visok presing edvaj ja iznesoa topkata, Leao ko da e star 40..na pocetok forsira, vtoro edvaj trca. Bar Rebic da beshe opcija ke se poznavase vo igrata.
 

Down

Stoned Jesus
Член од
4 мај 2012
Мислења
1.643
Поени од реакции
2.438
Наводно и Тео и Бенасер барале по 6 миљона а Милан нуди 4. На крајот на денот може не вредат толку сега али за две сезони ќе вредат и треба да им дадат...

Доста е циганчење више ај нека си отиде цел прв тим без пари ако не...
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.167
Поени од реакции
3.976
Наводно и Тео и Бенасер барале по 6 миљона а Милан нуди 4. На крајот на денот може не вредат толку сега али за две сезони ќе вредат и треба да им дадат...

Доста е циганчење више ај нека си отиде цел прв тим без пари ако не...
Грешка прават треба 7 да бараат ќе им дадат сигурно.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.939
Поени од реакции
9.111
Грешка прават треба 7 да бараат ќе им дадат сигурно.
Никој не заслужил да има иста плата со богот Ибракадабра секако освен турскиот шутирач на корнери за кого интерашите предпоставуваат дека можел да испадне флоп.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
12.623
Поени од реакции
18.463
Никој не заслужил да има иста плата со богот Ибракадабра секако освен турскиот шутирач на корнери за кого интерашите предпоставуваат дека можел да испадне флоп.

Лоша предпоставка е тоа. Земен е за без пари, како може да биде флоп.
Највише створени шансе у Европа има, башка корнете мајсторски го изведуе
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.630
Поени од реакции
27.535
Премногу е важно утре да се победи. Интер-Јуве и Рома-Наполи задутре ќе делат бодови меѓу себе и убава можност е тоа да се одлепиме солидно од некоја од тие екипи и да сме помирни во пресрет на незгодниот месец што следува и утакмциите после Торино.
Мислам дека е време утре најскапо платениот мотивациски говорник и повремен фудбалер да реши една од тие тврди утакмици за кои е донесен да ги решава.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.801
Поени од реакции
39.888
Значи и ние ќе си поделиме бодови, стандард кога треба да искористиме што другите имаат меѓусебен дуел.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.167
Поени од реакции
3.976
Побега и Коломбо одлични до сега,Брешанини сеуште не добива вистинска шанса во Монца.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.939
Поени од реакции
9.111
Лоша предпоставка е тоа. Земен е за без пари, како може да биде флоп.
Највише створени шансе у Европа има, башка корнете мајсторски го изведуе
Ако планираат да се тешат 3 години како нас у право си.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.400
Поени од реакции
4.366
Calabria kolku sutira na poslednive redno beshe edna da pogodi :)
Автоматски споено мислење:

Calabria kolku sutira na poslednive redno beshe edna da pogodi :)
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.918
Поени од реакции
7.301
Falese nekoj vakov polesen natprevar, so crven uste na pocetok za protivnickata ekipa

Inaku onoj Faivre od Brest 3 gola i 4 asistencii na prvite 10 utakmici, steta sto ne uspeaa da go donesat ke legnese epten vo timov. Da se nadevame vo zimskiot deka ke zavrsat rabota i nema da se cenkaat za 2-3 miliona
 

Kajgana Shop

На врв Bottom