Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.870
Поени од реакции
28.802
Саму страда од социјални мрежи и коментари од полуписмени спам-фанови од Пакистан, Индија и Индонезија.
Далеку од тоа дека е сјајен фудбалер, ама далеку од тоа и дека е некој што заслужил толку омраза, Милан низ минатава декада имал далеку поголеми катастрофи што добивале многу подобар третман од него, ама он личи на некој што е цел ден на телефон, гледа што гомна се јадат и се бедира.
Продаден нема да е , меѓу другото и зошто нема удварачи. Корисен може да е ако се фокусира на фудбалот повеќе, а помалце на скечеви си мајка му и језиви стајлинзи. :D
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.454
Поени од реакции
4.378
Imase i drugi sliki od Samu, samo da ne e seriozno so Rebic.

Penalot nikako ne beshe od Romagnoli, koga bea amalizite posle natprevarot se vide dobro.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.854
Поени од реакции
6.964
А кои се проценките за враќање на Мајк?
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.385
Поени од реакции
4.171
Не знам зошто не го задржаа Бегович,Татарушан и Миранте не носат сигурност на голот.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
2.074
Поени од реакции
2.835
А кои се проценките за враќање на Мајк?
Проценките се негде дека ќе пропушти 16 натпревари. 12 во лига и 4 во лш. Така да тек на почекот на втора полусезона ќе се врати.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
12.706
Поени од реакции
18.827
Не знам зошто не го задржаа Бегович,Татарушан и Миранте не носат сигурност на голот.

Беговиќ земаше у Борнмут 100к евра недељно. Тоа околу 4.5 мил годишно.
Сите наши голмани не земаат толку комбинирано.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.854
Поени од реакции
6.964
Утре најмногу се надевам дека Леао ќе заврши работа.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.385
Поени од реакции
4.171
Ибра сакал утре да игра ќе бркал рекорд најстар играч што постигнал гол во ЛШ а Пиоли се мисли дали да го игра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom