Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.447
Поени од реакции
26.391
За Домбеле глава за глава , без мислење и одма.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
1.846
Поени од реакции
2.387
Пред точно една година многу убаво ја видов целата ситуација.
Само што ова нема никаква врска со тој договор ама нека ти биде. Предвидел он.
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.709
Поени од реакции
39.707
Добар старт на сезоната има Ромаин, ама ваквите најчесто завршуваат во Бундес.
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
1.225
Поени од реакции
495
Кастилехо, Побега-аут
Бернардо Силва, Берарди, Бакајоко, Адли-ин
И продолжување на договорит на Кеси или трампа со Ндомбеле.И да не заборавиме дека Бенасер и Кеси во клучен дел од сезоната ќе си трчкаат по Африка и па ќе дојдат повредени. Вака боље Надомбеле.
 

Jankoff

ATP Expert
Член од
4 септември 2019
Мислења
491
Поени од реакции
499
Шансите да го потпишат Бернардо Силва и мене се исти :)
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.423
Поени од реакции
6.034
Порано воопшто не сметав на тоа дека Милан е во последниот пот и колку тоа ќе ги искомплицира работите.

Во секој случај уште мислам дека нема да поминат катастрофално. Со Сити и Челзи може да биде зезнато и потенцијално уште една-две екипи, со другите и да изгубат, не верувам дека ќе биде баш брукање.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.110
Поени од реакции
3.919
Малдини сега оди со тактика пиши им на десет кај една или две ќе упали.
Последниве 2-3 трансфера ќе бидат сосема рандом и не плански.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.148
Поени од реакции
5.052
Чим раскинуе договор со Арсенал највише шанси на него му давам пошто слободен играч... а и нема лошо да дојде да влага од клупа да размрда малу, нормално Бернардо Силва ако го зема највише ќе се радуемо ама вака ка што проаѓа време работава е дај шта даш па ќе се погоди нешто

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom