Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
18 јули 2012
Мислења
612
Поени од реакции
269
Ako ovoj dogovor na Hakan ne e potpisen od inaet ne znam druga pricina
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.110
Поени од реакции
3.919
Било што било но ако и со Кесито заебат работа и не му продолжат договор се ќе им ебам.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.363
Поени од реакции
4.336
Na kraj mu izednacile i seedno vekje dal zbor na Inter.
 
Член од
12 јули 2018
Мислења
645
Поени од реакции
1.440
Нека го земи Родригез Малдини. Малце стар е, ама барем има искуство.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.447
Поени од реакции
26.391
Нормално дека ќе објави , како иначе би имало војна во коментарите доле од аутистични интеристи што мислат дека Де Брујне го донеле.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
6.998
Поени од реакции
7.792
Ништо повеќе од Ибра ефект. А Ночерино а Чалханоглу исто ти е.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
1.225
Поени од реакции
495
Според шпекулациите ја највеќе би сакал Берарди, Белоти, Мајер, Закањи
да остане Побега и уште еден везен Ренато Санчез или некој друг оти Кеси и Бенасер во Јануари се на афрички куп.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom