Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
18 јули 2012
Мислења
668
Поени од реакции
316
Денеска е нај битен меч на последните 8 месеци , денешна победа значи погиднување на моралот по 2 порази , случајно пораз денеска , ни Кротоне после нема да можат да го победат
 

Down

Stoned Jesus
Член од
4 мај 2012
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.702
Носурдава ќе престане да шутира пенали? Или дај од сега нека не ни ги свират нема поента.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
14.236
Поени од реакции
31.181
Не верувам одбраната да е проблем од проста причина што Болоња нема богзнае колку да напаѓа и да притиска.
Браво за проценкава мајсторе
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
2.509
Поени од реакции
3.280
Ne igraat so zar, nema visok presing, mrtvi se na teren voa ne e samo Hakan so ne igra, istroseni se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
14.236
Поени од реакции
31.181
Ќе има маки овде. Голот што можеше да се даде на сила- се даде, сега ќе мора да се изгине. Со еден гол нема да се победат овие.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.164
Поени од реакции
40.590
Донарума покажа зошто бара висока плата.

Во второ разлика може да направат само Тео и Ребич. Десно Калабрија и Салемакерс лоши, а Тонали повеќе игра како дефанзивец.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.883
Поени од реакции
5.000
Томори е солиден но не сум сигурен дека вреди 28 милиони,но сеуште е рано да се осудува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom