Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
18 јули 2012
Мислења
626
Поени од реакции
273
Денеска е нај битен меч на последните 8 месеци , денешна победа значи погиднување на моралот по 2 порази , случајно пораз денеска , ни Кротоне после нема да можат да го победат
 

Down

Stoned Jesus
Член од
4 мај 2012
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.511
Носурдава ќе престане да шутира пенали? Или дај од сега нека не ни ги свират нема поента.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.870
Поени од реакции
28.802
Не верувам одбраната да е проблем од проста причина што Болоња нема богзнае колку да напаѓа и да притиска.
Браво за проценкава мајсторе
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
2.399
Поени од реакции
3.145
Ne igraat so zar, nema visok presing, mrtvi se na teren voa ne e samo Hakan so ne igra, istroseni se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.870
Поени од реакции
28.802
Ќе има маки овде. Голот што можеше да се даде на сила- се даде, сега ќе мора да се изгине. Со еден гол нема да се победат овие.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.937
Поени од реакции
40.106
Донарума покажа зошто бара висока плата.

Во второ разлика може да направат само Тео и Ребич. Десно Калабрија и Салемакерс лоши, а Тонали повеќе игра како дефанзивец.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.385
Поени од реакции
4.171
Томори е солиден но не сум сигурен дека вреди 28 милиони,но сеуште е рано да се осудува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom