Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Ибра со добри вести. Самиот кажа дека максимум 2 недели ќе е аут. Леао треба се врати за некој ден можно е и викендов ама од клупа, Салемакерс недела дена аут само.
 

te-ultra

ILLYRIAN
Член од
17 октомври 2011
Мислења
1.930
Поени од реакции
1.100
Tonali ...ne znam,podobro neka ostane samo zapameten kako najskapa pozajmica...Se sto fati posraaa
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.452
Поени од реакции
5.420
Чалканоглу до годинава незнаеше кј тера...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.472
Поени од реакции
4.627
Zosto postojat uste vakvi igraci kakov ovoj Colombo, zosto voopsto gi promoviraat vo prv tim. Nikakov kvalitet nema covecevo. Tehnika 0, brzina 0, snaga 0...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Автоматски споено мислење:

Kako moze da se zadovolni so 1-1 ne mi e jasno, mi se vrati filmot odma od onoj milan so go znaeme luzerski , ispucuvanje na topka nezainteresiranost poslednite 10 15 minuti. `Kako ke ne bide dogodina bez Ibra...
 
Последно уредено:
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Zosto postojat uste vakvi igraci kakov ovoj Colombo, zosto voopsto gi promoviraat vo prv tim. Nikakov kvalitet nema covecevo. Tehnika 0, brzina 0, snaga 0...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Автоматски споено мислење:

Kako moze da se zadovolni so 1-1 ne mi e jasno, mi se vrati filmot odma od onoj milan so go znaeme luzerski , ispucuvanje na topka nezainteresiranost poslednite 10 15 minuti. `Kako ke ne bide dogodina bez Ibra...
Нема потреба за трескање од земја. Битно е во Серија А да се победува него ли во ЛЕ.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Пред три недели против Лил со Златан во ростерот Милан претрпе тежок пораз,денес без Златна во ростерот против истиот тим на Лил исходот е различен.
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.570
Поени од реакции
1.093
Zosto postojat uste vakvi igraci kakov ovoj Colombo, zosto voopsto gi promoviraat vo prv tim. Nikakov kvalitet nema covecevo. Tehnika 0, brzina 0, snaga 0...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Автоматски споено мислење:

Kako moze da se zadovolni so 1-1 ne mi e jasno, mi se vrati filmot odma od onoj milan so go znaeme luzerski , ispucuvanje na topka nezainteresiranost poslednite 10 15 minuti. `Kako ke ne bide dogodina bez Ibra...
Zatoa sto Andrea Petagna ne im cinese na takvite ko tebe i go dadoa za 1 mil na Atalanta za da pred nekoj mesec Napoli plati 17 mil za nego.Zatoa.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Петагна прва сезона во поголем клуб и не е стартер али затоа Обамејанг се отепа од давање голови во Француско,Германско и Англиско првенство.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom