Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Малдини размислувал за Икарди да го земе како замена на Ибра. :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.283
Поени од реакции
45.747
Малдини размислувал за Икарди да го земе како замена на Ибра. :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
колку и да сакам да се копа раната на интерашите, не би сакал во екипа фудбалер воден од хормоналниот дисбаланс на курва. Тоа поглавје со прибирање установени лудаци треба да заврши, па колку сака нека е талентиран играчот
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Да прашам, има стартувано Дало досега, и ако да како одигра?
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Донарума и Хауге позитивни, денес ќе брани Татарушану.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.452
Поени од реакции
5.419
колку и да сакам да се копа раната на интерашите, не би сакал во екипа фудбалер воден од хормоналниот дисбаланс на курва. Тоа поглавје со прибирање установени лудаци треба да заврши, па колку сака нека е талентиран играчот
Остај ја ти Ванда, Икарди си е гол играч, класа е а и тоа ќе биде проблем, сигурно голема плата си крка и ќе треба да ја преполови за кај нас, и друг проблем се знае дур е лавот туе овој ќе му биде само сенка, а лавот планира и наредна година да игра
Донарума и Хауге позитивни, денес ќе брани Татарушану.
Ништо страшно се дур не дојде вирусот кј Тео Бенасер и Хакан...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Rebic ke bide spremen za vecer?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.452
Поени од реакции
5.419
Rebic ke bide spremen za vecer?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Не, за у четврток ќе биде спремен... за вечер Хакан е спремен, може и од прва минута иако ја би го остаел на клупа прво полувреме...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.452
Поени од реакции
5.419

Чао Кастилехо.
Дрво за дрво, Салемакерс ако игра ваке тешко дека ќе му фати некој место, а коа го гледаш мислиш Калабрија е... уште не ми се веруе дека двајцата пружаат добри партие

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.794
Добар трансфер според мене, ако успеат некои 15м-20м на Кастиљехо да извадат, не би размислувал воопшто, имаме ист и поефтин играч во Салемакерсот, башка и со поголем потенцијал ми изгледа Белгиецот.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Антонио Донарума во овие четири години додека е во Милан само еднаш бранеше против Интер во Купот и ги тепавме без примен гол.
Just saying.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom