Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.538
Поени од реакции
747
Ќе носите ли дресови од Милан или мислите дека може да има проблем со овие од Шкендија???
Би ти препорачал да не одиш со дрес од Милан. Не би требало, ама ако се најде будала...
 
P

PewDiePie

Гостин
И јас би ви препорачал да не носите дрес,колку и да боли да го гледаш Милан во живо а да не носиш дрес зошто ќе има гнаси што ќе дојдат само да бараат рчка.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Кој сака да ги види играчите наскоро ќе се прошетаат до спомен куќата на Мајка Тереза.
 

te-ultra

ILLYRIAN
Член од
17 октомври 2011
Мислења
1.930
Поени од реакции
1.100
Jas ke nosam,(bogami dres od skendija a duks od milan)ic gajle da ne nemate..samo ne ripajte i pazete na jazikot
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Fassone, Mirabelli and David Han Li will all be at the Telekom Arena tonight to watch #ShkendijaMilan.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.444
Поени од реакции
5.404
Што сте се усрале бе, ја ќе идем и со дрес и со шал Милан... пола од нив се за Милан, и пола искрено нивни и ќе бидат со Милан дресови таке да не гледам проблем ја туе пошто на Шкендија Милан им е прв дрес

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
619
Поени од реакции
947
Ваучерот испринтан во боја, или и црно бело може?
 
P

PewDiePie

Гостин
Не знаев дека Бонучи е фан на дебелогазести жени.....сироти немаат таму во Милано се манекенки се :icon_lol:
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Нишо и од Златан, си го прибраа пак Јунајтед :( Искрено само за овој ми е криво што нема да има повратак.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom