Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.095
Поени од реакции
4.131
Бонера бе арно викам јас којзнае кој му е менаџер на сељаков и какви врски има што игра нон стоп
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.429
Поени од реакции
9.670
Да не соберат сите од форумот на проба во Милан и да го одберат најслабиот, пак ќе биди подобар од Бонера. Каква незналица господе....
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
3.404
Поени од реакции
3.518
'Tolku sum dobar trener sto ke tepam i so Bonera!' Pipo

Aj Bonerce, no trebase Empoli da ne priparat do gol...
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
3.404
Поени од реакции
3.518
Да не соберат сите од форумот на проба во Милан и да го одберат најслабиот, пак ќе биди подобар од Бонера. Каква незналица господе....
Da vidis ja kako igram ke smenis mislenje... :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.050
Поени од реакции
37.974
Добро почнаа ја усра овој гомнарот да му ебам тоа косата гелосана и фацата правоаголна. После тие грешки минатата сезона со Сасуоло мислев дека веќе нема да го играат они сезоната ја почнаа со него. :ROFLMAO:

Мора уште некој гол до кај 60 мин за да има надеж за пресврт, кога можеа со Парма пет можат и со овие уште два.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.036
Поени од реакции
4.896
Да го дадовмо Абате у ПСЖ и да играше ваке сеа ќе плачевмо по него.... 4 асистенцие! и да... КАИИИСУКЕЕЕ!
 
C

Castiel

Гостин
Масимо макароне ќе влезе? аууу црно ни се пише...шала на страна овој доста често голови ни даваша уште на време...дури и хет трик има дадено против милан
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
4.278
Поени од реакции
2.973
Сега се уклучив гледам Гинкел го извадиле во 30мин.
Се повредил или толку беше лош?
 
На врв Bottom