Фан клуб: МЗТ Скопје

Член од
18 октомври 2009
Мислења
74
Поени од реакции
2
Абе какви 200-250 не си праите филмови.Според сликиве сте максимум 120 со сила.Ако е до тој муабет тогаш и ние со Вардар бевме поголема бројка.

Доста со филмовиве дека сте катаљони миљони!

150 bevme max na taa tribina imase i postari nasi clenovi na dr tribina nakaj 30...
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Имало момен во минатото кога 4 аеродромци ви ја нападнале и згазиле таа педерска трибина и тоа во вашите најдобри денови.Затоа ве молам не глумете лудило.Центарец ценам искрени луѓе.Затоа и јас искрено ќе ти кажам дека сме 2 класи бољи од вас.Вие никогаш неа да се шеткате вака лесно низ Аеродром :baeh:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Имало момен во минатото кога 4 аеродромци ви ја нападнале и згазиле таа педерска трибина и тоа во вашите најдобри денови.Затоа ве молам не глумете лудило.Центарец ценам искрени луѓе.Затоа и јас искрено ќе ти кажам дека сме 2 класи бољи од вас.Вие никогаш неа да се шеткате вака лесно низ Аеродром :baeh:
Некој се лаже?:baeh:
И дај ве молам псотавете ги двете слики и да пребројуваме ако толаква ви е желбата. ;)
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Абе какви 200-250 не си праите филмови.Според сликиве сте максимум 120 со сила.Ако е до тој муабет тогаш и ние со Вардар бевме поголема бројка.

Доста со филмовиве дека сте катаљони миљони!
Абе да ,вие со Вардар раштркани по трибина ,појше знаменца него луѓе .
Тука си е стандардно пуно, ретки се размаците меѓу луѓето . А немој да ги забораиш луѓето што беа до трибината на која стандардно навиваме и кои беа негде 20-30 .

Како и да е вие не ја исполнувате својата трибина него ние тоа го праиме. Идете со Торус 70-80 души а ние у гости кај вас на обична утакмица дупло повеќе . Не знам зашто се расправам ни ја со вас кога не ве сметаме за конкурентска група . Толку од мене, а ти нагаѓај дали се 180 или 210, пак сме појше и подобри .
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Некој се лаже?:baeh:
И дај ве молам псотавете ги двете слики и да пребројуваме ако толаква ви е желбата. ;)

Ајде ќе провериме АКО гостувате кај нас :smir: Нема лажги тука :smir:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Некој се лаже?:baeh:
И дај ве молам псотавете ги двете слики и да пребројуваме ако толаква ви е желбата. ;)
aj vaka nie sme 120 dusi, so napomenuvanje deka ovaa e gostovanje , a ne domasen teren!!! Aj sega ti kazi so plejmejker minatata sabota vo Jane Sandanski kolku bevte!!!!
 

Young team

GREEN GHETTO
Член од
26 октомври 2009
Мислења
21
Поени од реакции
1
ke ve zamolam da ne spomnuvate cifri na forumov i da ne se objasnuvate i dokazuvate so centarskite pedercinja, ednostavno ne ni se nivo :baeh:
 

Young team

GREEN GHETTO
Член од
26 октомври 2009
Мислења
21
Поени од реакции
1
abe romanticar kolku ke broite vo nedela 15 ( city park bitches) :pos2:

familyarni dojdete vo grupata da se druzime
 

Kajgana Shop

На врв Bottom