Фан клуб: МЗТ Скопје

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.228
Поени од реакции
6.709
Иииијјјј полека бе Чак, многу јак ти...не, извини стварно, да бегам? A брат? Да напуштам форум а? Многу си љут? Само не се нервирај, изброј до три...ако знаеш да броиш. Ако не, ја да ти бројам па да бегам а? Ти адвокат да не си му на ColdSky? Да напуштам држава ако не смеев да му реплицирам? Да викнеме пожарна да те изгаси малце да оладиш? Седи не прај фрки, ќе ти пројде. Можеш ти. Издржи.
1) Да,јак сум.
2) Не мора да бегаш,можеш полека да напуштиш форум
3) Не сум ти брат
4) Да,напушти форум
5) Не,со лити типови ко тебе не се замарам
6) Не се нервирам
7) Знам да бројам,не се секирај
8) Ти изброј за тебе,па тргни се полека од форум
9) Не,не сум му,не го бранев никаде,туку ти се напна против политичка дискусија,а сам го одведе муабетот во таа насока
10) Не мора да напушташ држава,оди само до соодветна институција,ќе ти пројде
11) Прочитај број 5.
12) Лежам у моментов,ама ќе седнам за тебе,не е проблем.

Ако имаш нешто паметно да кажиш,повели...вака со сељачко понашање само го труеш форумов...никој не те чепка,сам се напињаш. Иди призни установа за ментално и психичко здравје,не е нормално ова шо ти се дешава дечко..
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
@MASTERPIECE

На татка ти у г'з да му га шибну а ти кур да ми излижеш, еве ти посочно :icon_lol::vozbud:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.206
Поени од реакции
7.992
Не ми се јасни Соколиве. Освен тројки да шутираат знаат ли нешто друго?
 
Член од
24 февруари 2016
Мислења
348
Поени од реакции
97
Дајте дискутирајте за кошарка . Кај отидовте со пцовки. навреди политика и слично . Коментирајте ја мизерната сезона која ја поминува МЗТ . Коментирајте за тоа како се мачи да дојде до титула . Коментирајте за она на што се надеваше мзт пред почетокот на оваа сезона а што постигна до сега . Последни во аба . Нула во еврокуп . Изгубен куп во МК . Со тешки маки се бори за титула а се очекуваше да се прошетаат во МК првенство .ѕреба да дискутираме што понатаму со клубот...што со играчиве . Што во иднина со навивачи . Итн итн . Дајте коментари кој од играчиве треба да продолжи со мзт а на кој треба да му се удрат клоците . Пд кој сте задоволни од прикаманите игри а од кого не . Секако нас никој нема да не праша но да дадеме наши видувања.
Немој да го труете форумот со пцовки и политика
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Дедиќ издал соопштение за Мицевски, срцки они се жалат на судии. Абе сега најозбилно овој Мицевски кој кур е? Човек од вмро е? Увек кога е густо му го делегираат на Мзт и лани во Куманово и секогаш.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Дедиќ издал соопштение за Мицевски, срцки они се жалат на судии. Абе сега најозбилно овој Мицевски кој кур е? Човек од вмро е? Увек кога е густо му го делегираат на Мзт и лани во Куманово и секогаш.
Брат вие кога не освоивте титула со Луковиќ,Врањеш.и Мандич у тим,никад нема да освоите !
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.107
Поени од реакции
4.956
Абе куртон глуп у салу сам ви бија и сам ве пцуваја не зашто сте дале карте него затој што ве исцепива пошто сте глупи како кур направисва ви фалц вип карте, а ти сто пут сам ти кажаја и ќутиш како пичка ајде дојди у Куманово на утакмицу и најави се.
Цица не га сакам ни ја тера си бизниси чуе му кур за Куманово како на Груевскога за Македонију ама да лжеш не ги даја деца на воду као он дошја и кажаја нема вода за овија деца не можеш да кажеш такво нешто кој га знае Цица ќе ти потврди.
Па да га сретнеш у кафиќ ќе застане ќе прави 15мин муабет сс тебе како да те знае сто године док онј ваш се умислија дека е у облаци.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
posle sobranieto na ABA JTD koe sto se odrza pred nekoj saat, oficijalno naredna godina MZT vo ABA Liga
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.206
Поени од реакции
7.992
Титулаааааааааа!!!:vozbud:
Им ебам тоа екипата што шутира по 120 тројки на меч, гит у три лепе пизде материне!!!
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Од две екипи што ги мразам највеќе сепак со цело срце бев за Мзт :D мочај по вештачкитеееее, честито титула, се гледаме следна сезона.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Од две екипи што ги мразам највеќе сепак со цело срце бев за Мзт :D мочај по вештачкитеееее, честито титула, се гледаме следна сезона.
Поштено ![DOUBLEPOST=1495649183][/DOUBLEPOST]
Клоф кога ќе го бркаат?
@tane1979 ???[DOUBLEPOST=1495651373][/DOUBLEPOST]
сеа шо ќе кажеш?
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom