Фан клуб: Лирија

Aerodrom News

Магдонос
Член од
19 август 2010
Мислења
119
Поени од реакции
31
posledniot natprevar imav moznost da go gledam u butell.... imase licnosti od sverceri ali ne navivaa... pricinite ne gi znam....
 

Clint Eastwood

I'm watching you!
Член од
13 декември 2009
Мислења
622
Поени од реакции
211
zar tolku te interesira ? ako si tolku interesiran dojdi sam vo sala i vidi , i kazi koj si jas licno ke ti raskazuvam sve :)
sum bil be prijatel,nemoj da mislis ne sum bil,NEMA KADE NE SUM BIL ! inace pisuvam ovde i ti odgovaram cisto malce da go razmrdame fan clubov ,epten vi e nov pa zatoa. da ne ispadne dzabe si go otvaral!
 

Clint Eastwood

I'm watching you!
Член од
13 декември 2009
Мислења
622
Поени од реакции
211
Kazav i preska, no eve pak ke ti kazam.. PRICINITE ZA TOA SHTO NE SME NAVIVALE NE SE ZA FORUM ! :)
e ako de ne ni kazuvaj,cuvaj si tajna,sve e ok! nego me interesira ti u koi spagjas,u simpatizeri na kk lirija ,ili u nekoja grupa sto so navivanje gi poddrzuva,posto ne sum videl sliki osven tie lani od aerodrom(wild boys).znam deka so rabotnicki imase sobrano lugje ,ama transparent ili nestro slicno nemam barem nekade na slika videno...
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
e ako de ne ni kazuvaj,cuvaj si tajna,sve e ok! nego me interesira ti u koi spagjas,u simpatizeri na kk lirija ,ili u nekoja grupa sto so navivanje gi poddrzuva,posto ne sum videl sliki osven tie lani od aerodrom(wild boys).znam deka so rabotnicki imase sobrano lugje ,ama transparent ili nestro slicno nemam barem nekade na slika videno...
sum clen na SHVERCERAT SHKUP, inaku navivanje imashe protiv rabotnicki, ovce pole, ultimejt basket, i protiv mzt prisustvuvaa nekoi nashi mladi clenovi, no ne beshe organizirano da se odi na toj mec (poradi faktot shto toj den se vrativme od Albanija i bevme premnogu zafateni okolu toj mec... )
 
Член од
6 август 2010
Мислења
461
Поени од реакции
79
pa gledajki na toa deka se tepaa PRVATA VASHA EKIPA so 50 lica po 15-16 godini i 3-4 18+, i plus toa vashata ekipa site so shipki, kamenja, i shto ne.. ne znam kako mozes ti ova za triumf da go smetash.. a i ti znaesh deka i vashi clenovi izedoa dobar cutek ..
 

Aerodrom News

Магдонос
Член од
19 август 2010
Мислења
119
Поени од реакции
31
nasata ekipa bese tocno 69 clena i ne bese bas prva ekipa... no ajde da go ostavime toa na strana ... inace imase i pobidni licnosti od sverceri koga se tepaa duri i vasiot vodza omer.. taka da ne nema vadenje :) provocirate ,jadete kutek pa begate :)
ve cekame drugata nedela u jane sandanski .. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom