Фан клуб : Лина Ѓорческа

Дискусија во форумот 'Тенис' започната од The King of Clay, 10 април 2017.

 1. Prime

  Prime Оптимус

  Член од:
  4 јули 2010
  Мислења:
  4.967
  Допаѓања:
  5.664
  :popce:
   
  На Del Boy и Löwe им се допаѓа ова.
 2. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  33.980
  Допаѓања:
  66.504
  Од Септември ја снема...се враќа барем со тренинзи или да ја очекуваме во Веро да се вработи во скоро време??
   
 3. ElNinho

  ElNinho Мадридиста!

  Член од:
  17 јули 2009
  Мислења:
  19.809
  Допаѓања:
  51.272
  Има сопствена продавница за спортска опрема, нема да работи у Веро. :D
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 4. garthok

  garthok Гостин

  [​IMG]
   
 5. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  ... полека но сигурно си почна со лесни тренинзи! Напред Лина :oeoeoe:
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 6. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  33.980
  Допаѓања:
  66.504
  :eek:

  Што повреда и беше тоа што до сега ја оддалечи дури и од полесни тренинзи...

  Ако допрва почнува со ваквиработи не би се изненадил да се врати на терените накај септември некаде...
   
 7. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
  [​IMG]
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Dexter26

  Dexter26

  Член од:
  24 април 2008
  Мислења:
  7.705
  Допаѓања:
  6.684
  А ние тука се чудиме з'ш момичето не успевало да победи на големи турнири, па кај се играло тенис на високи потпетици ? :pos:
   
  На Derp му/ѝ се допаѓа ова.
 9. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
  ...фотосесија е, не гледаш како е дотерана и нашминкана, наместо да кажеш згодна женска, висока со спортско атлетско тело....ти се зезаш... не е штосот само да се биде спортистка, а да се изгледа како сумо борач или како од поплава избацена, туку треба да се биде и убава со складно тело....ама што објаснувам кога ти тоа не го гледаш ! :(

  [​IMG]
   
  Последно уредено: 3 април 2018
 10. Dexter26

  Dexter26

  Член од:
  24 април 2008
  Мислења:
  7.705
  Допаѓања:
  6.684
  Во право си, кај спортистите обрнувам внимание претежно на резултатите наспроти надворешниот изглед.

  Стави ги сликите во тема за натпревар во убавина, па можеби таму ќе коментирам за надворешниот изглед.
   
  комшијаTи, MacedoniaTimeless, AAbrat и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. AAbrat

  AAbrat *******

  Член од:
  28 октомври 2015
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  214
  Абе оди тренирај таму не тук се сликај од една Србија еден куп поуспешни тенисерки има фатила да се слика. Нишо чудно тенис да батали и да се појави во некоја емисија на сител или да се појави во спот на Куку Леле .
   
 12. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  33.980
  Допаѓања:
  66.504
  309та е на најновиот апдејт на листата.

  Прв пат после подолго време падна под тристотката
   
 13. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.899
  Допаѓања:
  7.858
  Нека поседи уште малце во кино Карпош кај да е и 500ката ќе биде заокружена.
   
  На Емкаа му/ѝ се допаѓа ова.
 14. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  33.980
  Допаѓања:
  66.504
  Сега падна и под 400 :D

  411 e
   
 15. Dexter26

  Dexter26

  Член од:
  24 април 2008
  Мислења:
  7.705
  Допаѓања:
  6.684
  Како што спомна @Löwe во пост #208, останува уште да падне под 500-та па ќе може да ја сметаме за пензионирана.

  Можеби ќе се пресели на Спорт Клуб како коментаторка ако воведат коментари на македонски јазик.
   
  Dimitar171, Македонија 1932, Mr Bean ^.- и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: