Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
Jos ne mi ide u glavu kako moze tim sas cekovskoga i ilievskoga da izgubi od ovakvo kumanovo. Svaka cast za decki i za srbinovskoga...
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.137
Поени од реакции
5.245
После финале у Библ и овакву борбу на тим у лигу мислу дека до батка Ѓорѓију и Србиновски треба да си добие споменик, крајно професионално си гу врши работи иако имамо едн од најсрање ростери у лигу, кд би га имале ростер на Фени кој што на хартију според мене е за нијансу поквалитетан од нас плеј-оф не би ни бегаја сс огледа на тој дека Соколи се извадисва Работнички га добисмо малце поквалитетан ростер и би биле много поконкурентни и сала би била пуна и не би било оволко мртво.
Бугари стигнасва днска иначе да си га земев трофеј затој што ми над 30 разлику не тепамо па што сака нека е.
Не смо Барса да се вратимо како против ПСЖ :P
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.107
Поени од реакции
4.956
Овија Берое можев да дојдев слободно и да се прошетав низ нашу лигу :D
 
Член од
23 ноември 2013
Мислења
316
Поени од реакции
165
И сга кој ви е крив пак МКФ, судије, ВМРО, Мијатовиќ... море газ стопанкин!

Sent from my Iphone
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Изнервираја се на кое ниво нам е кошарку

Sent from my Iphone
Брат што се нервираш, колко паре толко музика :D Здравје боже од септември ако формирав владу дечки од Сдс ќе правимо муабет :D
 
Член од
23 ноември 2013
Мислења
316
Поени од реакции
165
Брат што се нервираш, колко паре толко музика :D Здравје боже од септември ако формирав владу дечки од Сдс ќе правимо муабет :D
Како да не се нервирам дојде едни Бугари да не понижавају

Sent from my Iphone
 
Член од
23 ноември 2013
Мислења
316
Поени од реакции
165
На тија Бугари, Амери месечно им зимав како наш ростер за целу годину скоро :D
Абе све ок и друге године немало е паре али бре сас срце се играло отпор се пружало достоен... овој на ништо не личи

Sent from my Iphone
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.487
Поени од реакции
16.131
Абе све ок и друге године немало е паре али бре сас срце се играло отпор се пружало достоен... овој на ништо не личи

Sent from my Iphone
Па што сакаш ти кд ни га зима најдоброга играча државан проект? Ја сам ги захвалан и што гу представљава државу у финале, куде су карпош врапци, Фени и Кожув да гу представљав? Иначе зашто да се борив, кд целу снагу гу усмеруев на суперлигу?!?![DOUBLEPOST=1492601137][/DOUBLEPOST]
Абе све ок и друге године немало е паре али бре сас срце се играло отпор се пружало достоен... овој на ништо не личи

Sent from my Iphone
Па што сакаш ти кд ни га зима најдоброга играча државан проект? Ја сам ги захвалан и што гу представљава државу у финале, куде су карпош врапци, Фени и Кожув да гу представљав? Иначе зашто да се борив, кд целу снагу гу усмеруев на суперлигу?!?!
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
450
Поени од реакции
212
На две победе смо од разигрување за титулу!!!

Куде га изгубисте ентузијазам? ;)
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Да ти ебу и лигу и наши љигани,на некои места од 18 пишуе,на некои од 19ч,па све ли ви ебу аматерско договорите се од колко ке играте.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom