Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Дај не тропајте глупости какви бемо под Михајловскога, какви сгап од Петровиќа. И како тој полутим кд ги тепамо Блокотехну три пут и за влакно губимо два пута од мзт и едн пут од РАботнички. За управу слажем се нек се самоубиев сви
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Ja мислу дека по се исплати да гу срушив, па нову да градив, него ли сви тија наведени работе да ги реконстурирав. Ама добро треба и некој денар да се испере, да не бидемо много и ми алчни
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Што сакав нека правив само нека биде. Заслужисва и тим и публика бољи услови и ако бидне уопште верују дека ќе испадне супер. Иначе да, најубаво нова, ама кој има паре за тој :)
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Дечки што мислите за нову сезону ке се борив ли за Play Off или да останев у лигу???
За мене приоритет е да останев: Петровиќ, Стајиќ и Мекиќ.

Ваше Мислење???
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.229
Дечки што мислите за нову сезону ке се борив ли за Play Off или да останев у лигу???
За мене приоритет е да останев: Петровиќ, Стајиќ и Мекиќ.

Ваше Мислење???
Ке играв квалификацие за Аба Лигу 100%
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
84
Поени од реакции
15
Максо ке дава паре за жене рукомет да правив екипу и после распад на сви екипе у првенство да бидев шампиони на МК,тешко дека ке има кошарка следеќу годину куде нас
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Свака ги част на жене и на резултати, ама народ к.р га заболе за рукомет[DOUBLEPOST=1529165781][/DOUBLEPOST]Свака ги част на жене и на резултати, ама народ к.р га заболе за рукомет
 
Последно уредено:
Член од
20 ноември 2008
Мислења
84
Поени од реакции
15
Нз за кои резултати збориш ама лига у женски рукомет е смешна да не беше вардар немаше ни да постои тај лига зш ке немаше право на наступ у лш без домашно првенство, а тај една европска утакмица на жрк у челинџ куп дали и такој се вика нз тачно на коју губив по 25разлика нз дали вреди да се фрљав 100-150.000еу
 

Kajgana Shop

На врв Bottom