Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Ке крца ли сала?! :D Победа против металски завод би била фина :)
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.478
Поени од реакции
16.094
Kaко су без капитена и трењера може да ги истресемо за сви неправде кои се десива овија година
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.478
Поени од реакции
16.094
Абе могуќе ли е до толко да е плачипичка стојановски, затој цел живот си преседе у мзт и не направи некоју кариеру, иначе трењер на металски завод е стварно фер човек, надам се дек ке направи добру кариеру. И још едно - до толко ли смо сељачана народ па да ме туширав и на утакмицу, не пљукајте мајку му, нема ништо сс тој да постигнете
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Сс победу против Охрид сга дефинитивно идемо у плеј офф:D
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
Abe mi tamn se razigrasmo ono kraj na prvenstvo....
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.478
Поени од реакции
16.094
Дефинитивно заслужимо да играмо финале, ама проклети киксови против Фени, Карпош, Пелистер, мзт, Раднички, Охрид. Штета што изгледа ке се распадне све на крај на сезону пошто хер градоначаник изгледа нема намеру да улага новац, а бш ми прирасна уз срце овј тим сс овога трењера :place::place::place:
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Штета што сала не е пуна за овј тим. Дефинитивно заслужисва сс игру и борбу, па ќе кажу чуда правимо овуј сезону сс 6-7 играча и Петровиќа. Да се надамо на изненаѓење против Работнички :D
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.098
Поени од реакции
4.938
Ако земемо едну дома сс Работнички добро е тој е максимум на овј полу тим реално. Много работе се издешавава за да се пуни сала. Тим заслужуе и трење управа никако и најмалко су заслужни за све овој , едноставно поклопива ги се коцке.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
1.131
Поени од реакции
489
Zorane - vrati seeeee
Jos uvek Cic si ide na utakmice...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom