Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Дај кажи нешто за њега не ми е познат???
На гугл има малко гледам у Динамик бија и тој е тој, стварно се изненади кд га виде против Охрид, а и у регистрирани кд га виде, пошто мислеше дек е грешка нели Србиновски дојде. Иначе тој што знам е дек има 18 године, два метра и опасно се ложи на ЛеБрона Џејмса :D
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Ја па мислеше некое дете шо не га знам од Куманово е :D Тј што куцаше на полувреме како луд. Не знам што ги донасамо ако не ги играмо[DOUBLEPOST=1523473447][/DOUBLEPOST]Губимо од Охрид, тепамо непобеден Раднички :D
 
Последно уредено:

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
И мене не ми е јасно тој, иначе овакву утакмицу одамна не смо имали, која само лудница и радост. За овој се живи људи. Дискретан херој на утакмицу беше Ковач дефинитивно. Иначе судење беше и за њим и за нас катастрофално. И још нешто - порука до доктора на кошарку и свињу дебелу да се напасев муда на цело Куманово
 
Последно уредено:

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Другар ми не беше сс мене па беше сам.Не знае што е испуштија
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
У 12 на МРТ1 ке гу има реприза
Ја му кажа за мрт он ми вика нема пренос, не знам дали не е тражија на собраниски или стварно не е имало,плус ја виде на рекламу на мрт дека е снимка вечер у 12
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Ја му кажа за мрт он ми вика нема пренос, не знам дали не е тражија на собраниски или стварно не е имало,плус ја виде на рекламу на мрт дека е снимка вечер у 12
Само снимка ке има, изгледа пренос нема због Лигу на Шампиони[DOUBLEPOST=1523483680][/DOUBLEPOST]
Aco Petrovic go ispleska DOKTOROT!??
Svaka cast:icon_mrgr:
Аца створи невероватну хемију у тим, не знам до сг куде беше овј човек, ама Куманово да га водеше кд играмо два пут финале и ако не освоеше едно од њим ја ке лају на сред плоштад
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Занемесва људи у фан клуб ццццц. Много значајна победа сг ги бегамо две победе, иначе ако ги и тепамо и у следеќу ке биде метла пошто у сви четири ги тепамо. Следеќу гу играмо у суботу сс металски завод тито и како су сг раскурцани мора да ги тепамо за да бидемо поблиско до плеј-оф. САМО НАПРЕД КУМАНОВО
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
У недељу е сс МЗТ. Иначе занемесва у сви фан клубови мање више пошто унапред се знае дека у финале су МЗТ и Работнички, а ми ќе едемо метлу у плејоф кој и да ни се падне :)
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
500
Поени од реакции
159
У недељу е сс МЗТ. Иначе занемесва у сви фан клубови мање више пошто унапред се знае дека у финале су МЗТ и Работнички, а ми ќе едемо метлу у плејоф кој и да ни се падне :)
Се знае дека со Работнички ќе играте, ако нема промена на 4та позиција. 1-4, 2-3 е системот во полуфинале.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom