Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Се слагам. Од вака просек тим да вадиш резултати ко сезонава свака част. Знае да извлече максимум од играч.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.132
Поени од реакции
5.240
Доживотан договор за лика да га води клуб док не се пензионира. Подоброга тренера нема да најдемо дефинитивно. Него ако налетите на стримови од утакмцие тагните ме и постирајте линк затој што утепа се од тражење ништо не можу да најду или барем Live stats
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Доживотан договор за лика да га води клуб док не се пензионира. Подоброга тренера нема да најдемо дефинитивно. Него ако налетите на стримови од утакмцие тагните ме и постирајте линк затој што утепа се од тражење ништо не можу да најду или барем Live stats
За днска против Охрид имаш стрим на Youtube.За други утакмице ако не пренаса мрт ке мораш да пратиш резултат на Статистику.А ако имаш среќу ке можеш после да гу најдеш на мкф.:)
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.477
Поени од реакции
16.090
С'с Охрид и двете утакмице ке ги има на јутјуб, остали гостински, (кој не може да ги гледа домашни) ке ги гледамо на МТВ, ако имав милост или немилост. Иначе днска е убаво време па очекују да има посета како против Блокотехну пошто заслужива трењер и играчи, а за управу боли ме онај работа. Дојдев си и идев си, битно дека овија људи давав све за наш клуб и наш град. Само напред Куманово!!!
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.098
Поени од реакции
4.938
овој сга што га гледам срам ме фати како може против послаби екипе толко да немав вољу за играње не ми е јасно а тој е главно нешто зашто ги губимо утакмцие сс послаби противници
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.132
Поени од реакции
5.240
овој сга што га гледам срам ме фати како може против послаби екипе толко да немав вољу за играње не ми е јасно а тој е главно нешто зашто ги губимо утакмцие сс послаби противници
Добри су добри, еве ги ке се вратив у нормалу. Људи гледајте си га клуб у живо кд имате шансу много е срање осеќај кд мораш да ги гледаш на лаптоп :(
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.477
Поени од реакции
16.090
Овој беше чист мазохизам. Мада и онија копилиња сакаше ги топка како Голден Стејт некад кд ги гледам мајку му и сложују се сс @Black Knight треба повише људи да доваѓав у салу, гребеше се народ за карте, а сг кд е беспаре нема бш задоволителна бројка на народ
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Овој беше чист мазохизам. Мада и онија копилиња сакаше ги топка како Голден Стејт некад кд ги гледам мајку му и сложују се сс @Black Knight треба повише људи да доваѓав у салу, гребеше се народ за карте, а сг кд е беспаре нема бш задоволителна бројка на народ
Ипак Охрид е не можеш да очекуеш пуну салу.:P
 

Koce05

Lakers Fan
Член од
4 март 2018
Мислења
1.969
Поени од реакции
1.676
Абе дечки јутре играмо против Работнички.Ке ги скршимо или ке не скршив:P
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.477
Поени од реакции
16.090
Ке видимо, него некако незабележано дошија ЛеБрон Џејмс од Србију а. К. а. Владимир Јовановиќ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom