Фан клуб: Карпош Соколи

  • Креатор на темата Viktoranius
  • Време на започнување
V

Viktoranius

Гостин
Мислам дека нема смисла сите клубови да имат фан клуб а само Карпош Соколи да нема...
Ајде фанови на Карпош Соколи навалете...:wink:
 
V

Viktoranius

Гостин
Па можеби има...гледаш фановите на Маврово се јавиа...можеби и на Соколи ке се јават.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Очигледно дека има фанови, ама не се на форумов...но, кога ќе се појават, ќе си имаат тема...
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Ubavo..

Bravo iako nema fanovi...a moze i ima neznaeme..sepak i ovoj klub zasluzuva fan klub:)
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Epa so da kazam za Karpos Sokoli!!!Koga trenerot go zemaa od skola za minibasket Junior!!!Mene mi bese treber t.e. pomosnik trener na mojot trener!!!

SAMO POZDRAV!!!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Мики им е тренер така? Колку е луд тој. Заедно со газдата и Срѓан Станковиќ, најлудите македонци инволвирани во кошаркава.

Иначе Фан клуб Соколи? Како може да имаат тие фан клуб. Кога лани пола од играчите нивни беа на трибина навиваат за Мзт, а другата половина на трибината на Работнички. Тие дури и кога играат против Мзт и Работнички, навививаат за Мзт или Работнички хехеххее
 
V

Viktoranius

Гостин
Епа добро де како што кажа Струмикс имат фанови само што не се на форумот, а кога ке дојдат ке си имат свој фан клуб.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Имаат де! Ако никој друг, барем родителите на играчите.
Не е за сеир темата, ако има некој фан, нека си пишува.
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Мики им е тренер така? Колку е луд тој. Заедно со газдата и Срѓан Станковиќ, најлудите македонци инволвирани во кошаркава.

Иначе Фан клуб Соколи? Како може да имаат тие фан клуб. Кога лани пола од играчите нивни беа на трибина навиваат за Мзт, а другата половина на трибината на Работнички. Тие дури и кога играат против Мзт и Работнички, навививаат за Мзт или Работнички хехеххее
A Katalinski go izbrkaa????????MISLEV DEKA IM E ON>>>>>>>>>:nesum:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
A Katalinski go izbrkaa????????MISLEV DEKA IM E ON>>>>>>>>>:nesum:
Мислиш Каталиниќ. Мислам дека не го избркаа, дека сам си отиде или нешто така. Човекот после елиминацијата на Мзт во купот лани току многу си ги ги дигна стандардите што сакаше да биде тренер на некоја од големиве екипи што беа без тренер, Работнички, Мзт, Вардар и Струмица.
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
24
Abe Angel MItkov e so najgolem potencijal vo Karpos Sokoli mislam deka treba da dobiva pogolema sansa!!!
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.113
Поени од реакции
824
Мислам дека Офчар од форумов играше во овој клуб
 

Kajgana Shop

На врв Bottom