Фан клуб: ЖРК Вардар

L

Löwe

Гостин
Кога можеше Самс на Барса Х да и извади од клупата кај мажите, па зар за жениве е проблем?
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.806
Поени од реакции
72.105
Кога можеше Самс на Барса Х да и извади од клупата кај мажите, па зар за жениве е проблем?
Не е проблем од тој аспект. И мене да ме стават за тренер ќе го победам Лајпциг. Проблемот е што цела ракометна јавност ни се смее, циркузи невидени...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Не е проблем од тој аспект. И мене да ме стават за тренер ќе го победам Лајпциг. Проблемот е што цела ракометна јавност ни се смее, циркузи невидени...
Тоа е тоа, несериозно делува клубов, затоа само екс играчи на Металург и од регионов ќе бидат примарна цел.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Кога можеше Самс на Барса Х да и извади од клупата кај мажите, па зар за жениве е проблем?
Абе мајсторе ..... Па не е пазар ова :( Каде го има ова, каде? Замисли газдата на Весзпрем да биде тренер? Газдата на Ѓер сам да се постави за тренер на тимот? На што личи ова !!? Срамота, срамота ......
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.526
Поени од реакции
10.204
Леле бегајте луѓе,светиња не ми го дирајте светото само нее,се само светото ми име на мојот тим не го дирајте,не си играјте ! :rolleyes:

Што се трескате од земја бе,што глумите напалени напатени,ултршишта тинејџерки во пмс и твитер сероњи за се.....леле се стресе гората,што направил сопственикот на клубот се пишал како привремен тренер,патем во негов клуб,за кој што фрла милиони 4 години..

Бар да доаѓа од луѓе што редовно идат да го гледаат тимов во лш. каков и да бил.....:dudlac:
Па ти како навивач кој повремено навива за РК Металург и ФК Пелистер кај можеш да разбереш... Овие што си навиваат за Вардар се напалени и се трескаат од земја, а ти си кулираш, си навиваш за 100 клуба и нормално дека за се ти е сеедно, паметен човек нема што...
 
P

PewDiePie

Гостин
Па ти како навивач кој повремено навива за РК Металург и ФК Пелистер кај можеш да разбереш... Овие што си навиваат за Вардар се напалени и се трескаат од земја, а ти си кулираш, си навиваш за 100 клуба и нормално дека за се ти е сеедно, паметен човек нема што...
ау ме заеба сеа.....извини од сеа само за вардар ќе навивам
 
C

Castiel

Гостин
Тоа е тоа, несериозно делува клубов, затоа само екс играчи на Металург и од регионов ќе бидат примарна цел.
Во ред е дека е несериозно ама не е и толку трагично. На играч ако му понудиш убава сума го заболе искрено што се случиле вакви работи. Истото се случи и со Рк па моментално Рк е со најјак состав во негова историја. Ете има и шпанци па така да не се само од балканов играчи. Скандинавци и Германци и без тоа тешко дека би дошле во Македонија. Не се тој менталитет. Ќе се тргне Самс кога ќе се најде асален тренер така да не е толку трагично. Битно се тргна Индира која иако беше феноменален играч како тренер е 0. Ќе се среди и ЖРК.

Sent from my Ultra using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
На среден бек малце пропаст сме ама ќе се врати Андреа.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Кај е Лакрабер?
Ставаше прееска на Инстаграм слики од бусот со тимот ама изгледа од технички причини е изоставена.

Се повредила на тренингот вчера.
Сигурно ова? Пошо чим била со составот до прееска значи не е нишо сериозно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom