Фан клуб: Љоренте

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Љоренте стрелец за Билбао денеска со Депортиво, ама и Роки даде гол со Парма па треба и за него фан клуб да отвориме, не е фер.. :(
Може и на Констант да му отвориме ако даде гол вечер со Јувентус, можи и Мунтари.. :)
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
2.001
еве го голот на љоренте од 10 секунда малце лоша снимка

 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.945
Поени од реакции
5.961
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооол :vozbud:

Љоренте скорс


:icon_lol:
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.756
Поени од реакции
20.449
Имате проблем со вашите напаѓачи? Тогаш вашето решение е...
Llorente.jpg

Fun fact: Англиската кралица всушност е Љоренте


*вторава слика му била преголема на серверот и мораше преку imgur
 

Scirea

⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜
Член од
4 август 2010
Мислења
25.803
Поени од реакции
76.887
Конте (сликата лево) покажува кој е главниот во тимот

 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.756
Поени од реакции
20.449
Уште колку дена останаа?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom