Фан Клуб: Шкупи

Член од
18 јули 2012
Мислења
1.034
Поени од реакции
638
Samitw se krivi , go vratija posle ostavkata , Sedlo e top trener no ne za co Shkupi , nekao i yoj kako da saka da eksperimentira , 343 formacija bez Brdarovski i Shehu ,Sandey 10 meca bez gol uste igra prva postava
 
B

Beck's

Гостин
Samitw se krivi , go vratija posle ostavkata , Sedlo e top trener no ne za co Shkupi , nekao i yoj kako da saka da eksperimentira , 343 formacija bez Brdarovski i Shehu ,Sandey 10 meca bez gol uste igra prva postava
Pa ne mislam deka e bas top trener. Se gubi so izmenite sekogas, zboram koga e pod pritisok so tesen rezultat. I normalno ne se dokazal nikade so prosecen tim, i vo Vardar i kaj vas ima top igraci

Adetunji mislam deka forsira izlez od klubot i ne znam zasto go forsiraat prva postava.
Hamidi isto ne mi izgleda raspolozen koga igra


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
18 јули 2012
Мислења
1.034
Поени од реакции
638
Nikoj od igracite ne go dava maksimumot , ama Shkupi stana monopol na nekoj pa ograt kako sakat , ce go platime shampionskata titula so vakvi igranje od upravata
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.862
Поени од реакции
7.243
Nikoj od igracite ne go dava maksimumot , ama Shkupi stana monopol na nekoj pa ograt kako sakat , ce go platime shampionskata titula so vakvi igranje od upravata
Шо има врска управата или стручниот штаб кога се знае дека Трум Љум плаќа за зградите и дел оди во ДУИ шо значи годинава мора да земат титула, иако вие и Шкендија сте можеби играчки подобри но да почекаме последните две кола ќе решаваат а можи и последно коло во Струга
 
B

Beck's

Гостин
Шо има врска управата или стручниот штаб кога се знае дека Трум Љум плаќа за зградите и дел оди во ДУИ шо значи годинава мора да земат титула, иако вие и Шкендија сте можеби играчки подобри но да почекаме последните две кола ќе решаваат а можи и последно коло во Струга

Prvo vikas mora da zeme Struga posle vikas da pocekame posledno kolo.
Aj sega odluci se


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.862
Поени од реакции
7.243
Prvo vikas mora da zeme Struga posle vikas da pocekame posledno kolo.
Aj sega odluci se


Sent from my iPhone using Tapatalk
Шо има јас да се одлучам к*р ме боли кој ќе биди, јас си гледам за Пелистер но јавна тајна е дека за зградите шо ги прат во Скопје фирмата од Струга дава рушвет во партијата па ништо чудо по наша ебана логика шо ја нема никаде на друго место во светот ќе му ја дадат титулата а реков и да не му ја дадат ми е гајле за жал тоа е ваша албанска битка меѓу клубовите и партиите оти ние сме граѓани од втор ред уствари како од "провинција" од трет ред втор се тие од "метрополата"
P. S. Инаку кажи ако знајш шо фирма е оваа шо го зеде снимањето на натпревари од Струга Mjellma Production наместо Скендеровски ?
 
Член од
18 јули 2012
Мислења
1.034
Поени од реакции
638
Samo da ne se rezilat pa da donesat nekoj od turcija , Ardian Nuhiu e vreme za trener na Shkupi
 
Член од
18 јули 2012
Мислења
1.034
Поени од реакции
638
Jane Nikolovski ili Arben Nuhiu se najrealni opci , ako ova se slucuva tesko na Shkupi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom