Фан Клуб: Шкендија

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Sto pocit od drzava barate koga bas ova drzava uapsil iljada Albanci od kriminalite sto gi naprae sami? Kako Ke go Teras ti da go saka nekoj Makedonija koj skoro sekoj ima nekoj vo zatvor vo familija, barate gasna komora...

Ti Ako sakas da gi praes Albancite da ja sakat ova drzava treba Kako prvo da gi praes da se custvuvat deka ova drzava e I nivna, vie sakate nie da prestavuvame nesto sto pluka Po nas 365 dena godisno, Druze toa Nema da se sluci barem ovie godini
Колку што има Албанци по затворите три пати повеќе Македонци има, не знам која тие оваа логика? И колку што знам баш Албанските локали и кафичи не плаќаат даноци и сметки , додека Македонските се плаќаат... Фиром е поголема мајка за вас отколку за нас реално и треба со гордост да ја претставувате бидејќи вакви поволности немате во Албанија и Косово.
 

te-ultra

ILLYRIAN
Член од
17 октомври 2011
Мислења
1.930
Поени од реакции
1.100
Колку што има Албанци по затворите три пати повеќе Македонци има, не знам која тие оваа логика? И колку што знам баш Албанските локали и кафичи не плаќаат даноци и сметки , додека Македонските се плаќаат... Фиром е поголема мајка за вас отколку за нас реално и треба со гордост да ја претставувате бидејќи вакви поволности немате во Албанија и Косово.
apsoluten FAIL ti e mislenjeto..zasto ne se selis togas kaj nas,nemas
ni danok ni EVN ni nisto :) dojdi na pecalba ..ke vidis
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.799
Пренос по телевизии?
Јок веројатно.
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.105
Поени од реакции
3.952
Алими ли беше тој што така дебилно им ја подари топката коа падна голот? Колку непотребно и лошо изреагира, а иначе добро играа(т).
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.831
Поени од реакции
23.051
Алими ли беше тој што така дебилно им ја подари топката коа падна голот? Колку непотребно и лошо изреагира, а иначе добро играа(т).

Радевски !

Иначе ако ви се гледа уште второ полувреме, еве добар ХД стрим

Иначе отидна некој од форумов за Италија ??
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Глеав сеа хајлатс, да не бил голманот уште минимум 3 гола ќе примеле Шкендија... страшно.
Башка бар 2 гола од тие шо ги примија беа толку идиотски, не знам како може таква смешна одбрана да имаат, посебно на 5тиот гол коа дозволиле тој да си се прошета у 5 метри...
 
Член од
14 мај 2013
Мислења
1.240
Поени од реакции
507
Bayern 0-4 AC Milan
22.07.2017 11:35
Има ли на некој нешто да не му е јасно,да му напишам или?
Нема шо да очекувате 200 милиони имат потрошено...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom