Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.661
Поени од реакции
9.972
Искрени честитки од мене.
Ја заслужи Шкендија титулата. Ја искористивте шансата во оваа мизерна лига наша. Со играта, со залагањето, со вложувањето на газдата ваш. Вистински пример како треба да се работи со еден клуб.
А не она пропалицине од газди наши шо местат да изгуби нивниот тим за да лапнат некој денар.....
Честитки уште еднаш.
 

realMadridfan

Madridista
Член од
15 декември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
10
Искрени честитки од мене.
Ја заслужи Шкендија титулата. Ја искористивте шансата во оваа мизерна лига наша. Со играта, со залагањето, со вложувањето на газдата ваш. Вистински пример како треба да се работи со еден клуб.
А не она пропалицине од газди наши шо местат да изгуби нивниот тим за да лапнат некој денар.....
Честитки уште еднаш.
fala za cestitikite....(i ako si za vardar iskreno sakam ekspresno da se vratite vo 1 liga)
 
B

Beck's

Гостин
^ Prv so ni cestita :) Fala fala,ete iskreno i jas vi posakuvam vrakanje na starite pateki :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Фала на честитките!

Ајде одам јас...ќе се слави вечерва :)
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.826
Поени од реакции
6.353
Тоа е тоа,колку и да не сакам вие да ја земете титулата не можам да кажам дека не ја заслуживте.Добро си работевте,игравте добро,ви вложи газдата пари и ете резултат.Затоа и од мене искрени честитки и ви посакувам да потраете во Европа бар малку подолго од нашиве шампиони претходниве години.
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
cestito titula zasluzeno ja osvoivte so dobar sponzor dobra organizacija i dobar igracki kadar rezultatot si doagja sam po sebe i uste ednas cestito titula
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
Turnovo 0:2 SHKENDIJA !

Ne mozam da veruvam no nie sme SAMPIONI vo mkd!

OOO SAMPIOOONII OOOO OOOO CAMPEOOONES CAMPEOONES :D :D

Ajde sea i vo obojka i da slavime do sabajle :)
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.592
Поени од реакции
1.138
Ова беше ваша сезона...Заслужена титула!
Најдобри бевте,најорганизирани...Секоја чест и до тетовската публика која во голема мера го креваше просекот на гледаност на македонското првенство,секоја чест и за Балистите :)

Уживајте
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Честитки. Шкендија беше пример как треба да работе еден ФУДБАЛСКИ ТИМ во една сезона. ЗАСЛУЖЕНО!!!
 
B

Beck's

Гостин
@Aerodrom
pred da trolas mozese da cestitas kako i drugite,a ako ne si do toa,nema potreba ni da mrsis muda.
Inaku fala na cestitkite :)
 

hotmail

GiO
Член од
1 февруари 2008
Мислења
1.333
Поени од реакции
426
Браво Шкендија, уживајте и честитки момци.

Urime djema, kalofshi mir.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom