Фан Клуб: Шкендија

Статус
Затворена за нови мислења.

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Честито победа,а и титула.
Ги гледав последните 20 минути имавте и малку среќа пречка имаа Брегалница и уште една шанса,но не дадоа гол.
Инаку кој го даде вториот гол?
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.627
Поени од реакции
10.208
Честито победа,а и титула.
Ги гледав последните 20 минути имавте и малку среќа пречка имаа Брегалница и уште една шанса,но не дадоа гол.
Инаку кој го даде вториот гол?
Да да,среќата беше со нас денеска,фала богу :)

Иначе капитенот Мустафи беше стрелец на вториот гол.

--- надополнето ---

И да..фала на честитките :)..но сепак на крај ќе славиме.
 
Член од
18 мај 2010
Мислења
61
Поени од реакции
4
mater u pi*ka toj sto se povredi mislim Berisha bese uffffffff

--- надополнето ---

Nisto nema incidentii samo eden pijan sakal da gi "tepa" gledacite na SHKENDIJA :P hahahahha i go jadal od policijata :D
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
izgleda Berisha se povredi ako znae nekoj nesto povece neka kaze...
inaku fala na cestitkite za pobedava no za sampioni mislam deka rano e podobro bi bilo da ne se opustaa nasive
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.627
Поени од реакции
10.208
Ако е Бериша повреден...е тогаш наебавме :),Ќе треба Цуцули да игра централен бек а Абдулаи лев.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.627
Поени од реакции
10.208
Бериша е повреден во лицето.Деновиве ќе се знае дали ќе паузира.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.690
Поени од реакции
9.331
fala na site za cestitkite :)

lele u pm ne mozam da se vozdrzam,ako se znae deka posledniot mec ni doaga Metalurg togas moze da kazeme deka im begame 10 boda :vozbud:
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
lele :D kakva pobeda , jas vo skolo bev , mi vikaat drugarite Shkendiaj 0-2 pobedi :D hahaha :D uuuu :D :D :D :D :D

So ova pobeda protiv bregallnica i definitivno ke staneme SAMPIONI !!!

Neka puknat dusmanite , SHKENDIJA CHAMPION !

Ej urime te gjithve FITOREN :D FORCA SHKENDIJA
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Se ide na svoe mesto....

Deneska se sum ocekuval ama deka ke tepame vo SHTIP NIKOGAS AMA NIKOGAS....


imame i 5 lesni utakmici so sileks,skopje,vardar,pelister i napredok !!! treba da tepame i sto poberzo da se proslavime na shampioni....

ako e edna ekipa sto zaslusuva da bide shampion toa E SHKENDIJA
 
Член од
19 април 2008
Мислења
302
Поени од реакции
25
Честито победа,заслужено ќе бидете шампиони ! ! !Ние продужуваме понатаму,верувам дека ќе опстанеме...
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.627
Поени од реакции
10.208
Честито победа,заслужено ќе бидете шампиони ! ! !Ние продужуваме понатаму,верувам дека ќе опстанеме...
Фала на честитките,и фала на добриот прием.

Јас сакам да опстанете,секогаш има добри натпревари кога играме во Штип :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom