Фан Клуб: Челзи

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.991
Romeo Lavia will miss the rest of the season through injury.
He’s played just 32 minutes since joining Chelsea last summer


Romeo Lavia 2023/24 highlights | Трчаше | Направи пас | Им го земавме на Ливерпул | Next Claude Makelele??? | Blue is the color | HD
Автоматски споено мислење:

Толку од Лавиа за сезонава и официјално.
Баш ме интересира што се деси со ликов, од играње цела сезона лани без ниедна повреда, до пропуштање цела сезона. Нема шанси медицинскиов тим да ни е леџит, кој знае какви гуру и шамани имаме за медицински тим, ова е нереално.
Еврејска магија има фрлено Роман ваљда :ROFLMAO:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
698
Поени од реакции
499
1711628085457.png

Еве ова го спомнав пред некој пост, многу овакви има што се исмеваат на работата на медицинскиот тим кај нас.

Не знам дали е во право човекот, можеби е, можеби не е, ама сепак има нешто што треба да се смени од корен. Може и да се каже дека неговиот клиент е повреден и одвај се врати па неговото мислење да не е толку веродостојно, ама сепак, не е прв и последен ова што го кажува.

Не може Тери на 35 години ги изигра сите минути во ПЛ а денес 20 годишен играч не можат да го вратат на терен.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.991
^Ако е ова вистина...добри вести за Чалоба барем дека одма ќе се врати (y)
Автоматски споено мислење:

Штета што немаме експерти за фитнес у темава, вообичаено за трансфери и финансии и маркетинг секогаш има некој тука да коментира, ама за фитнес се најдовме тешки дудуци, не можеме ни гомна да им јадеме пошто немаме ни знаее колку за 'муабет пред коперација' да истераме :D
"Ne ne slusaj sto ti zboram bajo moj, sve e toa do pilatesot, topki ne im davaat za skokanje, toa e, slusaj sto ti zboram"
 
Член од
26 август 2008
Мислења
698
Поени од реакции
499
^Ако е ова вистина...добри вести за Чалоба барем дека одма ќе се врати (y)
Автоматски споено мислење:

Штета што немаме експерти за фитнес у темава, вообичаено за трансфери и финансии и маркетинг секогаш има некој тука да коментира, ама за фитнес се најдовме тешки дудуци, не можеме ни гомна да им јадеме пошто немаме ни знаее колку за 'муабет пред коперација' да истераме :D
"Ne ne slusaj sto ti zboram bajo moj, sve e toa do pilatesot, topki ne im davaat za skokanje, toa e, slusaj sto ti zboram"
Баш сега гледам го додале на листа на повредени Чалоба.
Лол
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
6.092
Поени од реакции
4.927
Изгледа тренира според сликите на инстаграм од Челси, само веројатно не е спремен да игра.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom