Фан Клуб Фудбалска пресметка КГН

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Баш сега преговаравме во наш фан клуб.
Рачунајте на нас,со љубов фан клуб FC Bayern Munchen EV :smir:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Напред ЈуБе,Деко ке го ебе Ико и така :icon_lol:
Не,шала на страна се пријавувам,ама и јас како Syn не знам колку ќе ме држи кондицијата пред да испуштам душа на сред терен :)
Ке имаме и измени бе, тоа не е проблем.Башка и Маички имаме веке поточно и дресови имаме.А тебе ке те е*е Деко , само да ослаби уште 9 кила :pos:

@Pupone

Неможеме да се мериме со нив и нивната организиција,тие веке си имаат створено ривалитет и слично.Ние сме пред се за забава и смеење,,,башка не верувам дека ке има пехари :)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Абе какви пехари, само да се договорат неколку тимови и ќе се изнајми сала (Во случајов Ико, пошто тој е организатор :icon_lol:) и ќе изиграме еден фудбал. И толку :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Абе какви пехари, само да се договорат неколку тимови и ќе се изнајми сала (Во случајов Ико, пошто тој е организатор :icon_lol:) и ќе изиграме еден фудбал. И толку :)
FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...

Не сум организатор , иницијатор сум.Организираат фановите на Челзи :)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Ајде, ајде не префрлај топка сега... :). Абе нема везе, ако пример овде се договориме да играме фудбал, пример Фан Клуб Интер и Фан Клуб Милан, онда треба само да се резервира термин во некој балон или сала и толку. Јас имам број од еден балон, али во тоа ебаното Тафталиџе се наоѓа :pos:

Океј, Деко ќе изнајми сала :pos:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Јако, ама нека бидат само кајганџии, оти некој може да вика професионалци за да тепаат. И секој клуб нека има само еден тим. На пример некој клубови имаат многу навивачи и да нема Реал Мадрид I, Реал Мадрид II. Ние на пример едвај тим ќе склопиме. :pos::pos:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Џабе патот ќе ви биде..МУФЦ кине :baeh:

Да не се заебааме...битно да има зафрканции ,победата и не е така битна :helou:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Се пријавувам и јас за фан-клуб Интер, за разлика од останативе, јас за играње се пријавувам...
Иначе одлична идеја, само од нашиов фан-клуб никој до сеа не се пријави за играње освен Ико.
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
добро бе сите по 100 денарид а даеме ќе купиме пехари од емилијано по 300-400 денари се.само ќе има тепање кај да стоие пехарот кај кој член од фан клубот.:tv:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.234
Поени од реакции
41.546
Се пријавувам и јас за фан-клуб Интер, за разлика од останативе, јас за играње се пријавувам...
Иначе одлична идеја, само од нашиов фан-клуб никој до сеа не се пријави за играње освен Ико.
ФА и Грејт гарант ке играат ...
 
M

mercenary

Гостин
Има време бе,не се сите сега тука за да се пријават.:)
Ако немаме фит играчи :pos:,може и ја да играм..не сум играл многу време поради проблеми со колената ама пак може да заиграм.:pos:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Се пријавувам и јас за фан-клуб Интер, за разлика од останативе, јас за играње се пријавувам...
Иначе одлична идеја, само од нашиов фан-клуб никој до сеа не се пријави за играње освен Ико.
Се пријави и Syn ,, т.е. ја пријави неговата моментална фудбалска форма :pos: .. не се секирај за нас имаме доста добра екипа, Марсо како што разбрав е фудбалерчиште и плус минус од некој ке направиме екипица ,, тепале не тепале битно е да се дружиме. Јак ремет ке падне кога ке ти тепаме Јубенташите и Биланезите :)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Се пријавувам и јас за фан-клуб Интер, за разлика од останативе, јас за играње се пријавувам...
Иначе одлична идеја, само од нашиов фан-клуб никој до сеа не се пријави за играње освен Ико.
Кхм, КХМ !!!

Се пријавив и јас море. Инаку ФА изглеа е бивши фудбалер (сеа има стомак голем:pos:), а Син као што ми кажуваше едно време, и тој кинел на времето во Јосип Броз :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Сите се пријавивте со некакви деформитети да ве е**м :)

Значи имаме тимче... Него, голманче? :)
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Ако е потребно голманче ја би можел да улетам, у маало викаат добро сум бранел :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom