Фан Клуб Фудбалска пресметка КГН

G

_Ghost_

Гостин
Финтата е пред да почнат... Има некој со цел фан клуб шо може да дое, па ние тука ке се собереме некако. Овој пиштолџијава учи со мене иначе. Идеме ние у пакет. Ако има цела екипа од еден фан клуб ке биде одлично...
Ама работата е што студентиве сме испозаминати од Скопје сега, затоа. А моиве без мене не функционираат :D
 
Член од
11 јули 2011
Мислења
1.724
Поени од реакции
1.996
Хахахахахаха ... Само за посебни прилики е пиштолот . Ајде кога ќе има луѓе може да се изигра , Иначе Стеф не лажи дека учам јас со тебе , кажи дека сме заедно во исти клас , пошто не учиме . :P
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Хахахахахаха ... Само за посебни прилики е пиштолот . Ајде кога ќе има луѓе може да се изигра , Иначе Стеф не лажи дека учам јас со тебе , кажи дека сме заедно во исти клас , пошто не учиме . :P
:pos: Не лажи бе. Учиме... чим идеш у школо значи таму учиш :)

Мање битно. Мислам дека една екипа може одма да се оформица, ние ке бидеме тимот од сите клубови со по еден претставник и да се собере уште еден цел фан клуб и да им покажеме дека незнаат да играат :). Ајде дечки пишујте тие што не сте по одмори дур е време... после школо од коа ке почне позаебано ке е.
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.964
Поени од реакции
1.866
Ако сакате можеме и еден натпревар и во Охрид да изиграме?! Кајганџии Охригани + плус има доста на одмор во Охрид. Има заинтересирани?
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.006
Поени од реакции
2.043
За Скопје ако се организирате негде, информирајте ме(ако не ве мрзи).Ако се соберат доста :D
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Ама работата е што студентиве сме испозаминати од Скопје сега, затоа. А моиве без мене не функционираат :D
Каспер ко ќе дојдеш навака,може да договориме една за со Јуве или ако се пријави некој друг во меѓувреме уште подобро...:)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.506
Каспер ко ќе дојдеш навака,може да договориме една за со Јуве или ако се пријави некој друг во меѓувреме уште подобро...:)
Ne sakate so interasite a? :D
Kraj na avgust, pocetok na septemvri ste za edna utakmica?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.189
Поени од реакции
4.015
Па најубаво е крај на август,тогаш сите се вратени и можеме да се собереме да изиграме(фан клуб против фан клуб е најбољи)
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Ne sakate so interasite a? :D
Kraj na avgust, pocetok na septemvri ste za edna utakmica?
Сеедно е,битно да изиграме.Ајде ќе се договориме има време,само да знаете дека Јуве многу лошо си поминаа :D
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.791
Поени од реакции
7.008
Член од
30 јуни 2011
Мислења
322
Поени од реакции
196
Aко играат од фан клуб Милан може да ги појачам:DАко не може да се состават екипи..може да си се измешаме.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom