Фан Клуб : Фени Индустри

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Пораз од торус 1 поен,реприза у 10 на А2.Втор пораз,идете на третиот следна среда !
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
U zivo ja gleav u Kisela Voda... klasicna krazba od Dikovski, inaku pomaliot sin na Dikovski e igrac na mladinskata skola na Torus... dvajcata invalidi da mu ostanat se zivo da mu izebam!!!! na kraj incident u soblekuvalnite megu igracite ...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
U zivo ja gleav u Kisela Voda... klasicna krazba od Dikovski, inaku pomaliot sin na Dikovski e igrac na mladinskata skola na Torus... dvajcata invalidi da mu ostanat se zivo da mu izebam!!!! na kraj incident u soblekuvalnite megu igracite ...
Mицевски/Диковски vs Фени 78-77 :toe:

--- надополнето ---

U zivo ja gleav u Kisela Voda... klasicna krazba od Dikovski, inaku pomaliot sin na Dikovski e igrac na mladinskata skola na Torus... dvajcata invalidi da mu ostanat se zivo da mu izebam!!!! na kraj incident u soblekuvalnite megu igracite ...
Де ако може поконкретно за инцидентот кој биле инволвирано и сл .. ?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Хехе, који пацијенти сме мамата :ija:
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Od edna strana Bojan Trajkovski od drugata neznam, ne mozev da vidam
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Oфицијално или само се шпекулира, како што беше и до сега?
Официјално ќе се знае на 21 март али со оглед на фактот дека Фени е единствен апликант за домаќин однапред би било се јасно.. :)
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Официјално ќе се знае на 21 март али со оглед на фактот дека Фени е единствен апликант за домаќин однапред би било се јасно.. :)
Е годинава ако не земете,свирнете си го :)
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702


За сите кои сакат да гледат добра кошарка и некои от вашите репрезентативци во бугарски тимове како Дамjан Стоjановски , Георги Чековски , Никола Гаjдаджиев и поранешиот кошаркар на Фени Дончо Коул денеска започнува Купа Бугариjа . Еве и линкови за следене на мачовете .
http://bgbasket.com/new.php?id=24880- Горе во десно прозорец .
http://www.sportmedia.tv/programme.phpj
На вториот линк има програма за сите мачове . Турнирот ке се одаржи от 11 до 14 март . Започнува во 13: 30 бугарско време со мачот Лукојл Академик на Стоjановски и Арсич срешту малите бугарски надежди от Черно Море . Пријатно гледане на сите кои сакат.​
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2.706
Поени од реакции
2.181
Има вака некој поупатен што ќе може да ми објасни како Кру " не можел " да се вклопи во системот на Фени. Па таков играч секој посакува, бар така мислам според клиповите што ги поставивте, дечкото беше страва.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Има вака некој поупатен што ќе може да ми објасни како Кру " не можел " да се вклопи во системот на Фени. Па таков играч секој посакува, бар така мислам според клиповите што ги поставивте, дечкото беше страва.
Јас како што добив инфо наводно дечкото бил неспремен физички а и нешто демек недисциплина со тие нивните црнечки работи знаеш на што мислам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom