Фан Клуб: Тотенхем

Член од
25 јули 2013
Мислења
33
Поени од реакции
14
Daj boze da ostane Bale i da si se podnovite so uste nekoj kvaliteten igrac :D da se gleame vo LS nakaj 1/8 1/4 finale :D dosta mi e od arsenalovci i od chelshitovci :D sakam ucenikot na ucitelot da mu go upropastit vrakjanjeto vo "stariot dom" :vozbud:

Pozdrav od FCBAYERN fan
 
B

Beck's

Гостин
What a summer for Tottenham. Одлични трансфери направија, алал нека им е на управата што ја имаат:cuc:
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Да ја вратиме темава во нормала сепак се работи за топ10 екипа според некои. :D

Најверојатно прва аквизиција сезонава на Леви ќе биде Адриен Силва од Спортинг. Корпа им бапна Гинтер, уште подобро според мене. Загреани се и за Баркли и за Даглас Коста но изгледа на Леви не му се трошат пари годинава.

Договорена пријателска со Јуве на Вембли на 5ти август.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.990
Дали сум јас единствен што ке ве замара на темава или има уште неколку соборци? :D
Веќе општо е познато дека трансфер рокот завршува во четврток на полноќ. Засега никој од поважните играчи не си отиде, но никој ни не дојде. Се надевам дека барем Грилиш ке го доведат, бидејќи конкуренцијата се засили добро, иако имам голем оптимизам дека пак ке избориме ЛШ. Инаку интересено, како и лани и оваа година во првото коло играме со Њукасл на гости. #COYS
 

Kajgana Shop

На врв Bottom