Фан Клуб: Тотенхем

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719
Шпанските медиуми шпекулираат дека замена за Модрич ќе биде Санти Казорла од Малага.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Шпанските медиуми шпекулираат дека замена за Модрич ќе биде Санти Казорла од Малага.
Само да си замине Модрич , па кој искрено ќе им дојде не ме интересира ( од навивачка перспектива си гледам нели..) и уште она бекчето да го продадат, таман гледам Реал едно време интерес пројавил... :love:
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.944
Поени од реакции
25.213
Само да си замине Модрич , па кој искрено ќе им дојде не ме интересира ( од навивачка перспектива си гледам нели..) и уште она бекчето да го продадат, таман гледам Реал едно време интерес пројавил... :love:
Хаха фуфка ти од нив а? :icon_lol:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Хаха фуфка ти од нив а? :icon_lol:
Имало некогаш причина да ми фуфка од нив?
Секако дека за најголемиот ривал посакувам најдобрите играчи ( со исклучок на Бејл ) да си заминат...за тој немам надеж гледам верен е за нив ко Венгер за нас :pos:
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Јас да сум на местото од Леви, не 120 милиони туку 220 милиони фунти ќе им барам за Бејл на овие глупиве од Мадрид!:icon_lol: Додека сега си тераме сеир со Сити, ПСЖ, Монако... пред тоа Челзи, овие од секогаш биле со вештачки креирани тимови. Што според мене е далеку од фудбалски. Ако, така им треба. Море и 220 мил малце се за нив!:D
 
Член од
22 јули 2013
Мислења
12
Поени од реакции
4
Член од
23 март 2013
Мислења
10
Поени од реакции
4
Демпси во Сиетл Саундерс за 10м евра.Океј играч беше за ротација,само што со трансферите на Солдадо и Чадли и со враќањето на Таунсенд од позајмица ептен му се намалија шансите за настапи.
 
Член од
22 јули 2013
Мислења
12
Поени од реакции
4
Не беше лош играч ама сеа покрај Чадли сигурно немаше да влезе,плус тоа Таунсенд у последно време се подобрува...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom