Фан Клуб: Свонси

Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.199
Поени од реакции
3.555
Бев во Илинден и не глеав пошо мислев дека другарчево нема СК3, а уствари на 1003 канал му беше (нормално со скокање,али имаше преку 200 канали и ми скурчи да барам) :pos:
Сеа ќе пуштам хајлајтс да видам шо се дешавало, али било лудо сигурно, чим здрвиле 3 гола :vozbud:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.140
Поени од реакции
57.588
Да де, ама Гвидолин е не чело на Свонси 8 утакмици. :)
И игрaше прoв Ливерпул, Челзи и Вест Хем


Инaку Мoнк, Рoџo и Лaудруп пoвеќе си ги пoштувaм. :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.140
Поени од реакции
57.588
Среќна нова година до сите фанови на Свонси на форумов.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.020
Поени од реакции
84.569
Многу брзо се ослободија од амерот...требаше повеќе шанса да му дадат
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.140
Поени од реакции
57.588
Многу брзо се ослободија од амерот...требаше повеќе шанса да му дадат
Не зезај.... играчки си играше Бредли.
Кој му беше филмот што Фер го седна на клупа при одличната форма, Фернандез го праќаше во у23 додека ВДХ и Мосон автоголови си даваа

Тагирај некој од кладилничарите на форумов да пишат дека ќе испаднат од ПЛ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom