Фан Клуб: Рома

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.786
Поени од реакции
1.289
Пупоне со Баерн што ќе направите???....ќе го потплатите и таму судијата??..кажете точен резултат и вие не бидете педери!:tv:
договорени сме со судијата секој наш гол едно печено прасе а секој примен каменување од публиката :)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.283
Поени од реакции
7.757
фала на сите што ја честитаа победата, сега читам Рисе и Де Роси се вратиле и редовно тренираат!!!
Неруазуро, ние не местиме во ЛШ, само во Италија ;)

за утакмицата со Баерн мислам дека ќе биде реприза на онаа кога Челзи ни гостуваше :)
 
M

Mario Gómez

Гостин
Не заебави пупонче? :pos:

Ако не игра Де Роси, Швајни има да ја контролира цела средина и топка нема да фатите ко во Мјуних. :)

Јас мислам ќе биде реприза од ланската наша во Турино.Ај ако сте толку сигурни дојди барем ти, да ја гледаме заедно? А? Шо викаш? :)
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.786
Поени од реакции
1.289
кој швајни бе оваа утакмица ја добиваме 102% :)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.283
Поени од реакции
7.757
сега видов Швајни нема да ви игра а Де Роси ќе игра па така твојта теорија за превласт во средниот ред ти паѓа во вода... мораш со некоја друга стратегија :)
каде бе заедно да ја гледаме??
 
M

Mario Gómez

Гостин
Да бе курац, сега видов Швајни суспендиран бил?:kesa: Значи без тројца најдобри играчи сме, срамота ако не дадете гол. :)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.283
Поени од реакции
7.757
^со сета почит, но имам некој осеќај дека ќе победиме, пренос на Канал 5 ќе има ли?
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.631
Поени од реакции
20.974
Интересен натпревар ке биде иако Баерн си го осигура патот кон осминафиналето, Рома е сега сосема друг тим за разлика во септември што беше кога го игравме првиот натпревар, реално мислам дека имате поголеми шанси да не тепате, ке бидам изненаден доколку ве тепаме токму во оваа ситуација која што сме сега, 14 поени зад Дортмунд, повредени играчи итн.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.786
Поени од реакции
1.289
или сепак ќе биде нерешено :) се зависи од бориело менез и мексес :)
 

Jockata

Рапериште
Член од
13 август 2009
Мислења
158
Поени од реакции
7
Раниери Раниери уште еднаш покажа дека си бот за вакви утакмици на клупа Пизаро,Симплицио и ТОти а играат Греко и Бриги на вакви утакмици абе не не ебавај во здрав мозок бе педер еден и сега второ пол. ќе свириме нели значи да се умре е работава изгледа неможам веќе.
 
На врв Bottom