Фан Клуб: Реал Мадрид

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.984
Поени од реакции
24.800
Бољи Ди Марија да влезе од клупа него ли Каљехон, не заборавајте не се повикани ни Сахин, ни Кака, а ќе мора да смени до крај на утакмицата некој од Каљехон или Озил со Ди Марија. Така да мислам дека поради ова го игра прва постава Каљехон.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
Бољи Ди Марија да влезе од клупа него ли Каљехон, не заборавајте не се повикани ни Сахин, ни Кака, а ќе мора да смени до крај на утакмицата некој од Каљехон или Озил со Ди Марија. Така да мислам дека поради ова го игра прва постава Каљехон.
гранеро ќе го пушти 2ро...100000% ..неговиот џокер..кака не мора да биде ни повикан.. :)
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
577
Поени од реакции
179
а тај бускетс шо не се обесе...да го ебам и глупако...
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Што е крив бе тој сега, ај не претерувајте, го крена со две нозе, секако дека ќе отскокне, ако не скокне отидоа нозете...:facepalm:
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
577
Поени од реакции
179

Kajgana Shop

На врв Bottom