Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Член од
11 февруари 2009
Мислења
546
Поени од реакции
78
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.510
Поени од реакции
14.159
sop://broker.sopcast.com:3912/133759
sop://broker.sopcast.com:3912/124101

Ете за сопкаст, после ќе има уште некој сигурно.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.982
Поени од реакции
24.800
Сите што имате Blizoo дигитална телевизија натпреварот ќе го пренесува програмата StarTV, побарајте сигурно ја имате! :)
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
Сепак, ти си далеку по упатен од мене и останативе премиерлигаши. За тоа дека треба да се гледа официјалниот сајт си комплетно во право и фала ти за информацииве, според кои...ништо не е сигурно :)
ако ти значи нешто сакам да заврши кај вас наместо во Арсенал. Овие ги наполнаја Барселона со играчи и плус Венгер мора да пројаде г*мна за Реал и Мурињо барем еднаш во полусезона
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Casillas, Arbeloa, Ramos, Albiol, Coentrao; Xabi Alonso, Khedira; Callejón, Özil, Cristiano; Benzema
И никој не го погоди, како што кажав :)
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
577
Поени од реакции
179
каљехончо прва постава...то мајсторе..абе има газето да им го ебеме циганско..Напред Деца..Хала Мадрид ! ! !
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
ако ти значи нешто сакам да заврши кај вас наместо во Арсенал. Овие ги наполнаја Барселона со играчи и плус Венгер мора да пројаде г*мна за Реал и Мурињо барем еднаш во полусезона
Поголем тренер плачко од него немам сретнато во ПЛ. Знае и Моу ваш да кука по тв ама тоа е 80% поврзано со Барса, ако не и повеќе....овој после секоја ебана утакмица знае да зарони по некоја солза. Таков си е....
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.561
Поени од реакции
17.594
многу шпанци некако во првава постава :D уште гранеро фали :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom