Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
^СОС?

Иначе им била хакната страната на Реал. На некој му е преку кур изгледа. :pos:
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.697
Mourinho: "yes, Albiol will play tomorrow, but won't say the rest of the team,"

:D
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
Sky Sports sources understand that Queens Park Rangers have agreed a deal in principle to sign Real Madrid defender Ricardo Carvalho on a season-long loan.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Албиол...Господ нека ни е на помош, и најискрено да ви кажем дека никад не сум бил толку сигурен у пораз како за утре. Дај боже да грешим...
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Ау колку сакам да изигра одлично и да ви ги затне муцките на сите! Исто плукавте и ко коентрао коа го играше десен бек еднаш па ве сјеба сите од позади. Вас ако ве стават подобро ќе одиграте да си питам деверо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom