Фан Клуб: Реал Мадрид

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
9.257
Поени од реакции
17.742
Мислам ќе извадиме поволен резултат вечер, 2-2 не би било лошо :ROFLMAO:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.507
Поени од реакции
1.122
2-2
1-2
0-2
0-3
1-3
1-4
2-4

Има толку многу опции -.-
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.459
Поени од реакции
18.083
Го направија scapegoat вчера човеков.

 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.517
Поени од реакции
2.744
Абе ајде срамота е више ова со судииве. Кај на курот виде тој ќоравиот фаул од Кашемиро ??? и од таа шугава единствена полушанса го дадоа голот... ВАР за кој кур е, за голови милиметарски само да ни поништува ?
Срамотилаци стана лигава, дај нека го суспендираат тимов ако не и да не ја глеаме више.
 

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
9.257
Поени од реакции
17.742
Шо ти е чудно, игра со рака у 16 само против Реал не се суди, а имаше неколку такви сезонава.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.517
Поени од реакции
2.744
Шо ти е чудно, игра со рака у 16 само против Реал не се суди, а имаше неколку такви сезонава.
А едвај чекаа на другата страна за да свирнат, комедии :pos::pos:
7 минути гледаа на варов бтв...
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
110
Поени од реакции
175
Ае се видело нашата ваа сезона, туку да се излеснам сеа барем.

На Бускетс триста мајки да му ебам шо го повреди Лукас Васкез, од каа се повреди он десната страна ни е мртва од тоа шо гледам јас барем, Бускетс на ладно чело да го бакнуат матер негова, парите на лекарства да си ги даде и пак да не го излечат.
Виа старците шо се во клубот сите на продажба летоска, нека остават некој само за да ги подуче младите нешто, некој шо се желни за титули и да се докажат, а не виа се изналапаа титули и си ебаа мајката не се замарат.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.459
Поени од реакции
18.083
Епа нека влезе Перез со уште некој јавно во војна, може ќе и помогне со тоа на екипата.
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
110
Поени од реакции
175
Неаме среќа а па ни желба за освојување ваа сезона.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.459
Поени од реакции
18.083
Прегледај го приврзокот 294864
Шо вар, не крадат цела сезона.
Очигледно е тоа и на сите ни е јасно.

А треба да ни е јасно и зашто не крадат, преку кур ми е веќе од политиките на Перез, со секој можен претседател на секоја можна федерација во моментов е во лоши односи.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.517
Поени од реакции
2.744
Прегледај го приврзокот 294864
Шо вар, не крадат цела сезона.
И мене ми текна на оваа ситуација. Ама не тогаш било ударот позади грб во рака или "involuntary"... а сеа на гзот да не имаше очи Милитао па со намера идеше да ја удри. Оригинал иста ситуација. Абе ајде глупости живи.
Најгрда федерација и лига се, да не навијав за Реал никат немаше да ја пратам. Се јачаат со оној Тебас најјака лига биле у Свет, ама за пар години сами ќе си ја уништат како тргнале со вакви циркузи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom