Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
17 август 2009
Мислења
2.556
Поени од реакции
2.807
Што состав ќе извади вечер баш ме занима, и Бензема негде се пишуе дека ќе го одмарал.
У средина може да си дозволи само еден да одмори од Крос и Модрич, ваљда ќе почне со Крос. Е сеа без Валверде и Касемиро, можно е да биде ваква средината:
------Асенсио-------Крос---------Иско------
, и бразилчињата по крила.
Одегард и Јович да останеа сега ќе вршеа голема работа али тоа е...
Автоматски споено мислење:

Кои играчи 100% нема да ви играат со нас?
Рамос и Васкез
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.112
Што состав ќе извади вечер баш ме занима, и Бензема негде се пишуе дека ќе го одмарал.
У средина може да си дозволи само еден да одмори од Крос и Модрич, ваљда ќе почне со Крос. Е сеа без Валверде и Касемиро, можно е да биде ваква средината:
------Асенсио-------Крос---------Иско------
, и бразилчињата по крила.
Одегард и Јович да останеа сега ќе вршеа голема работа али тоа е...
Автоматски споено мислење:Рамос и Васкез
Не би требало Рамос да се врати? Не е 10 дена период?
 
Член од
16 август 2019
Мислења
85
Поени од реакции
171
Кои играчи 100% нема да ви играат со нас?
Со оглед на тоа што дневно ни се повредуваат во просек двајца играчи, со Челзи ќе играме со У-17 тимот.

Само Васкез 100%, можеби Рамос.

 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.112
Значи..Ливерпул ептен срање се што изгубија 3-1, а? :D
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.556
Поени од реакции
2.807
Значи..Ливерпул ептен срање се што изгубија 3-1, а? :D
Ливерпул се пропо годинава. Само напред тројката им е сеуште опасна, и затоа постегнато играа Реал поготово втората утакмица.
Челзи со 3-5-2 ќе бидат мн понеопасни напред. Незнам дали ќе им биде паметно да искочат со таа формација.
 
Член од
16 август 2019
Мислења
85
Поени од реакции
171
Значи..Ливерпул ептен срање се што изгубија 3-1, а? :D
Па во секој случај повеќе ни одговара играта на Ливерпул. Јас лично поубеден бев во пролаз со Ливерпул отколку сега.
 
Член од
14 јули 2017
Мислења
121
Поени од реакции
186
Озбилно... Каа шо не ни оде против мали клубови баш ќе е тешко против Челшит.
 
Член од
16 август 2019
Мислења
85
Поени од реакции
171
Сфати Перез дека не ни оди со мали клубови и дека само со големи знаеме да играме и си оформи своја лига :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom