Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.635
Поени од реакции
1.230
Ај и од мене нека ви носи многу среќа , радост и титули новава тема
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.285
Поени од реакции
13.360
Темава очекувам да донесе многу радости и среќми моменти !!

П.С. ПЕДЕРИ ИСПАДНАВТЕ ШТО НЕ ДОЗВОЛИВТЕ ЖЕНСКО ДА ЈА ЗАТВОРИ БАРЕМ ЕДНА ТЕМА ДО СЕА !!! -.-' :D
Исто и што не ти дозволија ти да ја отвориш оваа тема.. Педери бе педери, арно викаш.. -.-
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Нигде те нема, па сега педери биле :) Оваа ти ќе ја затвориш, за отварање немаш стаж :P
Ааааа Боби немој со вакви навреди ... мене ако ме нема нигде, незз кој е поприсутен ондак :D и не ми прај муабет за стаж да не ги расчешлам сеа сите у темава па да видиме кој има а кој не :D
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.629
Поени од реакции
23.407
Ајде со среќа нека е новава тема и во неа да си славиме многу победи, многу победени Ел Класика, многу нови трансфери и најважно многу титули.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Ааааа Боби немој со вакви навреди ... мене ако ме нема нигде, незз кој е поприсутен ондак :D и не ми прај муабет за стаж да не ги расчешлам сеа сите у темава па да видиме кој има а кој не :D
Еј мала немој да се вреѓаме:D:P
 

El Bohemio

Silver Gate
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.057
Поени од реакции
941
Ајде весело нека ни е во новата и да ја испишеме со радости од многу титули...
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Нека е со среќа! Јас со минатата донесов 1 трофеј ред е на Елнињо да ме победи :D
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ааааа Боби немој со вакви навреди ... мене ако ме нема нигде, незз кој е поприсутен ондак :D и не ми прај муабет за стаж да не ги расчешлам сеа сите у темава па да видиме кој има а кој не :D
Викај ме директоре :D :D :D
 

SenoraRamos

Tu voz - nuestro sentimiento!
Член од
20 март 2011
Мислења
191
Поени од реакции
108
Стварно сте ја силувале старата тема. :) Ајде оваа нека биде полна само со позитивни коментари.
 

Mos

Дон
Член од
19 ноември 2010
Мислења
606
Поени од реакции
95
Сахин го нема уште. Шо бидна со детево.... :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom