Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Мората во Милан според италијански медиуми.. Епа браво ќе го држиме ние кантава бензема а ќе правиме будали од себе и ќе продаваме вонсериски играчи као Мората
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.479
Поени од реакции
9.466
Мората во Милан според италијански медиуми.. Епа браво ќе го држиме ние кантава бензема а ќе правиме будали од себе и ќе продаваме вонсериски играчи као Мората
60 милки
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.148
Поени од реакции
11.947
Мората во Милан според италијански медиуми.. Епа браво ќе го држиме ние кантава бензема а ќе правиме будали од себе и ќе продаваме вонсериски играчи као Мората
Да не претеруваме.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
6.100
Поени од реакции
11.862
За 60 милиони? Нека иде.
 
Член од
23 октомври 2007
Мислења
895
Поени од реакции
771
60 милиони за Мората?! Уште сега нега го пуштат! Не мора да чекаат до после финале, ќе се оправиме некако ;).

Мората е далеку од материјал за Реал Мадрид. Ај за резерва, можеше да покрива, ама бара дечкото првотимски статус.

Е сега.... проблем е што и Бензема е надвор од било каква пристојна форма , долго време. Треба да се купи асален шпиц,

нема друго чаре.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.331
Поени од реакции
1.885
Ima nekoj od Ohrid ?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.148
Поени од реакции
11.947
Да прајме собиранка за финалето во Скопје?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ob1
Член од
8 март 2012
Мислења
3.483
Поени од реакции
2.527


господ здравје да и даде на девојката...му ја крена формата у најбитен дел од сезоната :D
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
8.314
Поени од реакции
9.734
60 милиони за Мората?! Уште сега нега го пуштат! Не мора да чекаат до после финале, ќе се оправиме некако ;).

Мората е далеку од материјал за Реал Мадрид. Ај за резерва, можеше да покрива, ама бара дечкото првотимски статус.

Е сега.... проблем е што и Бензема е надвор од било каква пристојна форма , долго време. Треба да се купи асален шпиц,

нема друго чаре.
Мариано, бркаме човек на кој не му е дадена ни шанса.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.483
Поени од реакции
2.527
а шо сакате вие скопјанишчава све по ваше да биде а :D
 
На врв Bottom