Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
8 март 2012
Мислења
3.483
Поени од реакции
2.527
Да, не се спремни Баерн за 90 мин високо темпо. Кој ти е муабетов жити се?
ја гледаше првата?
И дали виде дека после 75мин пола од играчите на баерн да не кажам одеа по теренот? и дека Реал премногу лесно правеше шанси за гол? јес да имаа црвен,ама ептен ептен имаше разлика у гонењето и трчањето тој период од играта.
 
A

apidrone

Гостин
и Мората кога даде два гола мислеше дека ќе игра со Баерн онојпат,па ете:pos::pos:
А не, не зборам за партијава со Хихон. Со Иско би се затворила средината, а ако успеат во тоа, Леви може да си касне од газот, топка нема да прими.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
8.797
Поени од реакции
9.454
ја гледаше првата?
И дали виде дека после 75мин пола од играчите на баерн да не кажам одеа по теренот? и дека Реал премногу лесно правеше шанси за гол? јес да имаа црвен,ама ептен ептен имаше разлика у гонењето и трчањето тој период од играта.
Дај не трескај глупости, црвен на вакво ниво од фудбал значи МНОГУ, не е ова ПМФЛ. Се трча плус за еден човек и се покрива.

Немале Баерн кондиција да се надигруваат со високо темпо, смешки! Дно муабет.
 
A

apidrone

Гостин
Дај не трескај глупости, црвен на вакво ниво од фудбал значи МНОГУ, не е ова ПМФЛ. Се трча плус за еден човек и се покрива.

Немале Баерн кондиција да се надигруваат со високо темпо, смешки! Дно муабет.
Колкумина од вашите првотимци изиграа 90 минути викендов?
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.791
Поени од реакции
3.491
Дај не трескај глупости, црвен на вакво ниво од фудбал значи МНОГУ, не е ова ПМФЛ. Се трча плус за еден човек и се покрива.

Немале Баерн кондиција да се надигруваат со високо темпо, смешки! Дно муабет.
Истото им се случи и на Атлетико пред две години во Лисабон и на Барселона лани на Камп Ноу кога Реал од шала правеше шанси.Не знам што е толку страшно да се признае тоа дека се физички инфериорни,посебно кога се споредува со Реал каде 80% од играчите имаат физичка подготвеност на завидно ниво и далеку подобра од повеќето топ клубови во Европа.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
8.797
Поени од реакции
9.454
Истото им се случи и на Атлетико пред две години во Лисабон и на Барселона лани на Камп Ноу кога Реал од шала правеше шанси.Не знам што е толку страшно да се признае тоа дека се физички инфериорни,посебно кога се споредува со Реал каде 80% од играчите имаат физичка подготвеност на завидно ниво и далеку подобра од повеќето топ клубови во Европа.
Така е браД, Баерн немаат физички спремни играчи :(
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Иско мора да игра и против Баерн и против Барселона ако Зидан нема диоптер.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.067
Поени од реакции
52.354
Подобро да игра некој друг а Иско да влезе ко замена. :kafence:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
14.846
2.4 коеф за Реал ко Баер со Хофенхајм да игра... лапај си пари.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
8.320
Поени од реакции
9.765
Осеќам нема ништо добро да искочи од волкаво потценување. А после кога ќе тргне колата и од Фарсашите ќе го јадеме.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.968
Поени од реакции
3.568
Осеќам нема ништо добро да искочи од волкаво потценување. А после кога ќе тргне колата и од Фарсашите ќе го јадеме.
Де бе тие можи форум Кајгана читаат :P

Сигурно нема да ги потценат па да се изглупираат.
 
На врв Bottom