Фан Клуб: Реал Мадрид

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.184
Поени од реакции
2.074
Абе тепаме ало, виљареал со плзен газо му падна и пак изгубија, земете си и пари 2-2 3+ 3,25 коеф. Вкладилница. Мерак.


Едит: не изгубиле виљареал туку во 94та израмниле 3:3 :pos:
Ако не ги тепаат овие заслужуваат лига европа да играат.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.623
Поени од реакции
14.916
Ме фаќа жал за Деспина, само Пепе се труди да игра одбрана... Не памтам да сме имале послаба некад.... Плус пресинг е непознат поим за манекениве....
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.623
Поени од реакции
14.916
Факин Денис Суарес му ја цепи совеста на Данило....Арбелоа за овој е Мичел Салгадо
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.880
Поени од реакции
43.953
Барса освои бод, ние нема ни бод.
Пак ќе излезат како победници колово.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.125
Мучење е да гледаш тим што го води Бенитез. Мучење е да гледаш, исто ко некој да ти ги корне ноктите со клешти.
Добро бе, има ли тимов некаква филозофија? Има ли идеја што треба да се игра?! Што прае чуеков на тренинг, им дава топка и им вика ајде трчајте?! Па човече, Рамос е главен организатор цело полувреме. Он ја влече до средина, нема на кого да ја даде и на крај дијагонала
Кој ме тераше пак да упалим ТВ и да гледам ваква мизерија. Господ да ги утепа и Перез и тоа копилето дебело!

И не ги кривите играчите, и најдоброте 11 да ги стаеш у тим, без тренер ќе бида изгубени. Ова е најголема казна што можеше да му се случи на Реал, да донесеш ваков тренер да води ваков тим.
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.960
Поени од реакции
11.810
Чист фаул над Модрч при голот, али тоа и не е толку битно...овие не знаат шо прават и кај тераат, не можам веќе да го гледам копилето Бејл нека го шитнат таму на МЈ.
 
На врв Bottom