Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Зашто да не? Само да го шитнат Бејл...
-------------------------Benzema--------------------------
Ronaldo---------------Hazard--------------------James
-------------Kroos------------------Modric-----------------
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.283
Поени од реакции
9.227
Големо дрво е станат Хазард сезонава, не знам дали е до него или до целиот тим на Челзи али типот го немам видено да направи ниеден пробив оваа година и ако вака продолжи тешко дека нашите би го посакале. Јас сум повеќе за Ројс, мада мислам дека нема да си замине Роналдо и наредното лето а додека не си замине тој нема да купуваме играч од таков калибар. Ако веќе пукне некоја трансфер-бомба тоа најверојатно ќе биде Левандовски.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.066
Поени од реакции
41.531
Остана уште ние да кикснеме утре.
 
F

Fl. Perez

Гостин
REAL MADRID SQUAD:
Goalkeepers
: Keylor Navas, Kiko Casilla and Rubén Yáñez.
Defenders: Pepe, Ramos, Nacho, Marcelo and Danilo.
Midfielders: Kroos, James, Bale, Casemiro, Kovacic, Modric and Isco.
Forwards: Jesé, Lucas Vázquez, Benzema and Cristiano Ronaldo.

Gazenje utre :cool:
 
Член од
1 октомври 2013
Мислења
744
Поени од реакции
321
Изговор немаат со фул состав се дај да го видиме Кикито утре ко против Малме
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.446
Поени од реакции
9.338
Мотив повеќе утре да ги нагазнат Виљареал, не ме интересира каков противник се ако не го искористат ова нек се ебат у гз...само ушлето да не го стави прв состав, Иско и Хамес прва мора да играат.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.125
Само со победа утре ќе докажат дека вреди да продолжиме да ги гледаме и покрај мизерната досегашна сезона.
Дефинитивно. Од поразот со Барса со тешко срце не ги изгледав наредните три. Вечерва ќе гледам и ко што кажа или ќе покажа дека вреди да се гледа, или бојкотирам дур не си еба мајката и Перез и негована марионета.
 
На врв Bottom