Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
8 март 2012
Мислења
3.472
Поени од реакции
2.511
Слаб прием на 3тиот гол, и уште полоша завршница....

Tреба да се продаде до деека може да му се земат парите...само местени голови на тацна, целиот тим игра за него ...........
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.596
Поени од реакции
14.769
Слаб прием на 3тиот гол, и уште полоша завршница....

Tреба да се продаде до деека може да му се земат парите...само местени голови на тацна, целиот тим игра за него ...........
Чист tap-in беше голот.... Меси да беше ќе ги издриблаше и децата позади што ги уфрлаат топките. Но овој чупаниот... гејпедер.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.283
Поени од реакции
9.227
Comparison: Goals scored with the national team (excluding friendlies): > Cristiano: 44 > Pele: 43 > Ronaldo Nazario: 41 > Messi: 21

:kafence:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
19.973
Поени од реакции
41.235


Зa 15минути нa АренaСпoрт1.
Нaшите, прoтив легендите нa Ливерпул


Мoрaше ли сегa кoгa имa и рaкoмет :(
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
29.366
Поени од реакции
72.112
Кој ви е овој пенал бе? :D
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.037
Поени од реакции
52.234

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
19.973
Поени од реакции
41.235
Колку само ми фали играчов :place:

 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
29.366
Поени од реакции
72.112
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/7038DFDC681221919155293691904_3a9e8283486.3.1.13196472447068627835.mp4?versionId=1Z_SecO72IF7qas4GGvYndN25vfVfRTf

Најбољи свих времена!

Најјакото е оној 14-ката (Алонсо е?) тргна да се заштити да не го спука лудиов. :pos:
До пред 12 месеца ти играше у тим и мислиш дека е он? :Д
Луис Гарсиа.

Иначе, 2 непостоечки пенали, офсајд за четвртиот гол.
Коментаторов на Арена Спорт вика дека нормално е и на вакви натпревари да добивате помош ама до толку...
хахаха

Супер утакмица :)
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.037
Поени од реакции
52.234
До пред 12 месеца ти играше у тим и мислиш дека е он? :Д
Луис Гарсиа.

Иначе, 2 непостоечки пенали, офсајд за четвртиот гол.
Коментаторов на Арена Спорт вика дека нормално е и на вакви натпревари да добивате помош ама до толку...
хахаха

Супер утакмица :)
Ситно е на гифон а не ја глеав текмата. :D
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Пижами за средна класа :)
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.472
Поени од реакции
2.511
Real Madrid C.F.
Токму сега ·
Cristiano Ronaldo, Real Madrid's top assist maker. Since joining the Whites he has become the team's top provider of killer passes.http://bit.ly/1C9aUV6

Cristiano Ronaldo, el líder de las asistencias del Real Madrid. Es el jugador blanco que más pases de gol ha dado desde que llegó al equipo.bit.ly/1dGAta0


Џабе кога цел тим игра за него..
Треба да се продаде..30 години е...и сите голови му се на тацна...
 
На врв Bottom