Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
-----------------De Gea----------------
Danilo-----Varan------Ramos-----Gaya
--------------------Verati---------------------
---------Modric------------Kroos-----------
--James--------Aguero-----------Ronaldo

:cool:
 

Mercury

ФК Победа
Член од
23 септември 2013
Мислења
1.039
Поени од реакции
481
Kade be so Ramos vo odbrana.Covekot e roden golgeter :D
Gol Igrac :)
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.596
Поени од реакции
14.769
Ја избуши мрежата мали Роналдо
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.474
Поени од реакции
2.515
Многу очебол..

Среќа овај пропаднатиот трансфер ја погоди,па да не ги свират на полувреме :D :D
 

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.430
Поени од реакции
9.330
Заспав буквално, да не викнеше коментаторот и на работа немаше да отидам.
Нека го става Иско и нека го вади Алонсо.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.596
Поени од реакции
14.769
Иначе да ги искоментирам овие двајцава што се бунат за минутажа...

Хесе пробува ко Бејл... рогни ја напред и трчај по неа до корнер знаменцето. Еден дуел не доби со бекот на Алмерија. Еден саглам пас не даде во 16 за напаѓачиве.... нула огромна цело полувреме.

Копукот Иљараменди... боди-чек неможе да добие со тој играчот со фризура од 70те години. Еден пас неуспеа да испрати подалеку од 3 метри. Едниот што проба на да даде до Хесе му пропадна и се назад рога до дефанзивците. Кога го гледам како си трчка лагано се прашувам дали знае што е поимот позиционирање.... немора да биде добар таклер ама барем нека проценува каде може да утрча противнични играч па нека покрива таму му ебам глупото муле.
 
Член од
23 октомври 2007
Мислења
880
Поени од реакции
737
Jese posle povredatata e sosema drug igrac. Momentalno ne e kvalitet ni za u Granada da igra.
Shteta.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.474
Поени од реакции
2.515
Овај од тие еден има со бела коса, преку 40 години, мамето им ја еба на Арбелоа и Иљара.
А Хесе после повредата не е материјал за Реал.[DOUBLEPOST=1430336130][/DOUBLEPOST]раштимана гитара
 
Последно уредено:
Член од
8 март 2012
Мислења
3.474
Поени од реакции
2.515
Арбелоа :pos:

ЦР да има како ќе излезе :D

Психички го реметат овие нашиве ботови :D
 
Член од
26 август 2009
Мислења
1.875
Поени од реакции
2.255
Ако некој планира да прави видео со топ 10 голови од Реал сезонава нека ги земе сите 10 од Хамес, нема да погреши.
 
На врв Bottom