Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
^Можеби чита Шпиц :)
Вицко за тоа со плејбој си во право :pos:
 
B

BooBojan

Гостин
http://www.mondo.rs/s178058/Fudbal/Toti-_Real_je_prodao_dusu.html

Немав големо мислење за него како играч ама со овие изјави што ги дал за икона на Реал му спуштам капа.

http://www.sportal.rs/news.php?id=32467
Иако многу не го сакам Реал како клуб сепак го почитувам и мислам дека ова што му беше направено на Раул не е добро.Колку и да нема место во тимот сепак мислам дека за Раул место во Реал МОРА да има.И Тоти е апсолутно во право.
Па добро бе мајката што ке им беше на лугето од Реал ако го оставеа уште една-две сезони да поигра не мора да игра на важни мечеви ама резерва може да биде и да игра од почеток на некои мечеви против послаби клубови.
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Бреее што е ова бее...коа станува збор за Playboy сите сте стручњаци, а да ве праша човек за друго глеате ко телиња во шарена врата.:)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719




Прв тренинг на американско тло, подоцна би требало да има уште некоја слика и видео. Уште е во тек тренингот, сега само што започна, од 19 часот.

п.с кај спомнав и ја плејбој па.. :kesa:
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Каквко искуство збориш бе....не е сликовница тоа.Тоа ти е магазин освен голи жени има и некоја статија да се прочита
ок ок бе друже као ми се развика,.многу го браниш плејбој да не си уредник? :helou:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
ок ок бе друже као ми се развика,.многу го браниш плејбој да не си уредник? :helou:
Не него само ако те слушне мојот идол Хју тогаш ќе видиш :)
 

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
Роналдо ќе биде ЦР9 нема да биде ЦР7 оти знам дека ЦР9 му е брендиран знак и симбол , нема шанса да го мења или пак ќе го брендира и ЦР7
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Benz и Ronaldo цело време заедно...која слика од нив да погледнам, 80% се заедно на сликата:tv:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom