Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.035
Поени од реакции
28.672
Болтон заинтересирани за позајмица на младинците на Реал Мадрид Маркос Алонсо и Родриго Морено.

линк
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
-Отсекогаш сум се прашувала-Гути ја пегла косата,топ му е вака..:??:smir:
Да со керамичака преса, затоа му е ваква:pipi:

Иначе фала богу дека Рамос ќе каже да остане Пелегрини иначе ќотекот не му бега, т.е шишање келав:).....замислете го Рамос келав хахахахахахахахахаха...
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.512
Да со керамичака преса, затоа му е ваква:pipi:

Иначе фала богу дека Рамос ќе каже да остане Пелегрини иначе ќотекот не му бега, т.е шишање келав:).....замислете го Рамос келав хахахахахахахахахаха...
и после не бил геј:pos2: мала шала
 

ме ─╤╦︻ спука

╲╲╲╲╲╲CS,WE7,CR9 ╱╱╱╱╱╱
Член од
13 април 2010
Мислења
143
Поени од реакции
2
на фејсбук зборев со кристиано роналдо и ми рече дека може да зборувам во негово име на форумов

го сакам мурињо мора да дојде и да се донесе под итно сколс и гигс
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
LOL, зборел со Роналдо. Здрави и жив да си :pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
5 април 2009
Мислења
874
Поени од реакции
75
на фејсбук зборев со кристиано роналдо и ми рече дека може да зборувам во негово име на форумов

го сакам мурињо мора да дојде и да се донесе под итно сколс и гигс
Стварно,а јас само што ја завршив мојата конверсација со Мурињо,и ми кажа да ти пратам безброј поздрави..Најголем фан си му бил :):)Само кога слушна,ме спука..почна да се крсти со лева рака:tv:
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Све повеќе и повеќе Мадридисти на трибините Маноло Сантана да го подржуваат Рафа...овој пат беа Хиго, Рамос, Чаби, Арбелоа, Албиол и повторно Раул д леџенд:pipi:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Рамос а? Дај ако најдете некоја слика убацете да го манијачам малку:pipi:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Све повеќе и повеќе Мадридисти на трибините Маноло Сантана да го подржуваат Рафа...овој пат беа Хиго, Рамос, Чаби, Арбелоа, Албиол и повторно Раул д леџенд:pipi:
А Кики више не оди одкако го исвиркаа :pos:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
на фејсбук зборев со кристиано роналдо и ми рече дека може да зборувам во негово име на форумов

го сакам мурињо мора да дојде и да се донесе под итно сколс и гигс
:salut:

--- надополнето ---

Лепотанот се врати. Ми недостигаше.

Очекував ваков кам-бек од тебе, знаев дека со некоја ваква неверојатна вест ке се вратиш.

Клементе(тренерот на Ваљадолид) : Го знам клучот за опстанок:salut:

И една тажна вест, најверојатно Гути веке го одигра својот последен натпревар во дресот на Реал. Шансите се минимални да биде повикан, бидејки наводно се повредил и денес не тренирал со остатокот од екипата. :nesum:
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
ме ─╤╦︻ спука(никот ти е лудница:vozbud:) и Realmashineeeee...почесто пишувајте не се губете сепак сте фанови на РЕАЛ МАДРИД:smir:
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
:salut:


Клементе(тренерот на Ваљадолид) : Го знам клучот за опстанок:salut:

И една тажна вест, најверојатно Гути веке го одигра својот последен натпревар во дресот на Реал. Шансите се минимални да биде повикан, бидејки наводно се повредил и денес не тренирал со остатокот од екипата. :nesum:


Kolku fanovi ima Real Madrid vo Makedonija? тренинг 14.05.10 ...... само Raúl и Pepe во сала ..... а Guti со гастритис по дома ..... и останатите, онака на терен за претпоследен пат оваа сезона .....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom