Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
^
Се зборуваше дека не напредувал според очекувањата, а мене ми беше голема желба еден ден да биде прв десен бек, со Рамос централен...
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Manchester United Offer 30 Million Euros For Benzema

Manchester United gaffer Sir Alex Ferguson is known to be a long term admirer of Real Madrid striker Karim Benzema, having tried to sign him last summer but eventually losing him to the Spanish giants. If reports from AS are to be believed, Manchester United have offered Real Madrid a total of 30 million euros

--- надополнето ---

 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Eте што значи да имаш играч како Мело во тимот:uvo:Дрво невидено.Од друга страна па ни направи услуга.Сега Кака ќе има доволно време да оди на операција и да се опорави од повредата до стартот од сезоната:toe:
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Ако Кака игра следнава сезона како претходната може слободно на полусезона да оди во ПМ
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
^
:pishtoldz:violent1::sakas_ust
 
Член од
6 јануари 2009
Мислења
505
Поени од реакции
48
me nemase dolgo vreme i jas da prokomentiram ovoj di maria nisto nema da bide so nego vo real,mourinho go zema deka dobro igra vo portugalija,nz iam takvo pretcustvo deka nisto nema da naprai od real,ispustivme eden dobar igrac koj e naviknat da igra vo spanija a toa e silva,poveke sakav silva da doe nego di maria :)
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.881
Поени од реакции
57.561
За Весли искрено, секој се чуди како може да пуштиш таков играч за малку пари :(

А за Квирош... знаев дека ќе се р’чне со него :)
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
За Весли искрено, секој се чуди како може да пуштиш таков играч за малку пари :(

А за Квирош... знаев дека ќе се р’чне со него :)
Од тој Квеирош поголемо го*но мислам дека нема. Уште од Реал коа беше го мрзев, коа отиде во Јунајтед уште повеке.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931


:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam:se_ molam
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom